Top 1000 gier na Steam

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 09 Lipiec 2018
  • Komentuj 3

Steam nie dał rady ukryć wszystkich danych, po tym jak Sergey Galyonkin, twórca Steam Spy dobrał się do dziury w API platformy. Valve co prawda załatało wyciek, ale informacje na temat 1000 najpopularniejszych gier już ujrzały świało dzienne.

Informacje, które Sergey zebrał to bynajmniej nie lista Top Sellersów, którą kilka dni temu zaprezentowało nam Valve. Top 1000 dotyczy tych, w których spędzamy najwięcej czasu i które są najczęściej ogrywane przez użytkowników.

Cieszy obecność na liście takich tytułów jak Chivalry czy Rocket League. Również stary i kultowy Isaac ma się dobrze. Ich pojawienie się pośród wielkich i grywalnych tytułów jak GTA V, PUBG czy darmowe Paladins dobrze wróży gejmerskiej różnorodności.

Lista nie jest jednak całkiem aktualna, bo dotyczy stanu na dzień 1 lipca 2018. Zebrane informacje Galyokin otrzymał na podstawie informacji o achievementach, więc dotyczą one jedynie gier, które takowe posiadają. Cała lista powstała z danych o 10 tysiącach tytułów z systemem osiągnięć.

Pełna lista Top 1000

Galyonkin podzielił się odkryciem z portalem ArsTechnica, gdzie możecie znaleźć również więcej informacji dotyczących samego zbioru danych. 

[Źódła: arstechnica.compcgamer.com]

 

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze