Gracze Beat Saber za szybcy dla Steam VR

Wyobrażacie sobie sytuację, w której okazujecie się w czymś za dobrzy? Z Waszego powodu zmieniane zostają zasady lub wprowadzana zostaje aktualizacja, bo osiągnęliście ”Level: Asian”. Coś takiego spotkało graczy Beat Saber, którzy okazali się zwyczajnie za szybcy (dobrze, że nie wściekli – wybaczcie, musiałem).

Valve zostało zmuszone do zaktualizowania wersji beta Steam VR, bowiem sprzęt nie radził sobie z profesjonalnymi graczami Beat Saber. Nie, to nie żart w opisie znajdziemy następującą informację:

„Increase limits of what we thought was humanly possible for controller motion based on tracking data from Beat Saber experts”

O co chodzi? Cóż, Valve ograniczyło możliwości kontrolera ruchowego oraz sprzętu odczytującego, aby nie doszło do sytuacji, w której ruchy graczy nie są przez urządzenia rejestrowane. W tym przypadku mowa o maksymalnej prędkości ruchu nadgarstkiem.

Wyszło jednak na to, że profesjonalni gracze Beat Saber przekroczyli zakładane normy, uruchomili swoje ”Ultra Instynkty” i popsuli sami sobie zabawę, bowiem Steam VR zwyczajnie nie wyrabiał.

Cóż mogę dodać? Kudłaty Shaggy byłby z graczy Beat Saber dumny. Samą produkcję zdecydowanie polecam!

[Źródło: SteamVR]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze