Cities: Skylines - Darmowy weekend!

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 22 Marzec 2019
  • Komentuj 0

Cities jest rewelacyjne, a co najważniejsze, to jedna z tych gier, które twórcy ciągle rozwijają i dodatki te przynoszą faktyczne zmiany, a nie tylko kosmetyczne ozdobniki. Jeżeli lubicie budować, projektować, planować i wydaje Wam się, że bycie panem na włościach to coś dla Was, to Skylines zdecydowanie będzie świetnym wyborem.

Oszczędzę Wam widoku mojego miasta, bo jest wielkie i trzyma się tylko ''jakimś cudem'', a moja gra to wieczna walka z żywiołami i naprawianie i tak nie działających rozwiązań w infrastrukturze. Kompletne przeciwieństwo miast mojego lubego, który wymierza wszystko z precyzją chirurgiczną i w myśl nowoczesnej inżynierii. Mimo różnić w naszych gustach growych, stylu grania i wyglądzie miast, oboje bawimy się w Cities przednio, a tym, co gry na oczy jeszcze nie widzieli, polecamy spróbować. Warto. 

Chciałabym, żeby moje miasto tak kiedyś wyglądało.

Gra wciąga na długie godziny, ale z czasem miasta stają się tak ogromne, że jakakolwiek przebudowa skończy się ekonomiczną zapaścią. Z tego powodu twórcy z Colossal Order dali nam niezliczone narzędzia urozmaicania gry (o rewelacyjnej pracy moderów nie wspominając, bo ci przechodzą samych siebie). Mamy szereg darmowych i płatnych map, sporo pełnowymiarowych dodatków, które regularnie (jak w Simsach) wchodzą do sprzedaży i możemy wybierać jakie elementy nam pasują. Ja bardzo lubię dodatek Green Cities, ale Mass Transit dało ogrom ważnych elementów.

W Cities: Skylines możecie zagrać za darmo przez cały weekend na Steam. Co najważniejsze, jeśli w poniedziałek uznacie, że kochacie swoje nowe miasto tak bardzo, że nie będziecie umieli bez niego życ, to Cities będziecie mogli kupić w całkiem neizłych cenach, bo edycja deluxe dostanie rabat 75%.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze