Winter is coming... to Steam

  • Autor: Joanna Pamięta-Borkowska
  • Opublikowano: 20 Grudzień 2016
  • Komentuj 0

These are not the gifts you are looking for?

These are not the gifts you are looking for?

Ptaszki ćwierkają, że już w najbliższy czwartek, czyli 22. grudnia, nadejdzie zima... a dokładniej zimowa wyprzedaż na Steamie. Macie dwa dni, żeby: a) oddać część prezentów do sklepów i wmówić rodzinie, że najlepszym prezentem jest czas spędzony z Wami, albo b) sprzedać nerkę. Wiadomo, bez nerki życie ciężkie, z drugiej strony rodzina i przyjaciele nie zawsze są wyrozumiali, ale cóż... zimowa wyprzedaż na Steamie jaka jest, każdy dobrze wie. Nie da się przejść obok niej obojętnie. Akcja potrwa najprawdopodobniej do drugiego stycznia. Poprzednie edycje oferowały zniżki na tysiące gier i aplikacji, ponadto można było też nabyć specjalne kartki okolicznościowe, dostępne wyłącznie podczas eventu. Możemy się tylko domyślać jak będzie wyglądała tegoroczna wyprzedaż, ponieważ nie została jeszcze oficjalnie ogłoszona. O całej sprawie wiemy za pośrednictwem Pay Pal UK. Oto ich wiadomość z Twittera:
Jesienna akcja uszczęśliwiania graczy skończyła się jakiś miesiąc temu. Można było podczas niej nabyć ze zniżką wiele ciekawych produkcji, jak np. Life is Strange, Call of Duty: Infinite Warfare, Dark Souls czy Civilization 6. Jakie gry zostaną przecenione podczas zimowej wyprzedaży?

Szlachetny Steamie, nikt się nie dowie, ile kosztujesz... aż nie nadejdzie zimowa wyprzedaż!

Szlachetny Steamie, nikt się nie dowie, ile kosztujesz... aż nie nadejdzie zimowa wyprzedaż!

Promocja zbiegła się w czasie z głosowaniem na Steam Awards. Każdego dnia, do 29. grudnia, gracze będą mogli przez cały dzień głosować w ramach różnych kategorii. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni w Nowy Rok. [źródło: polygon.com, twitter.com, gamespot.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze