Zawsze trafiony prezent? Karty prepaid

  • Autor: jarock
  • Opublikowano: 30 Listopad 2018
  • Komentuj 3

Grudzień już niecierpliwie zagląda nam w okna, od czasu do czasu podsypując nam trochę śniegu na zachętę. Świąteczne reklamy i wyprzedaże z okazji Black Friday i Cyber Monday uszczupliły nasze portfele, a przecież święta tuż za rogiem! Jak więc wybrnąć z tej niekomfortowej sytuacji? Najlepiej pójść w prezenty praktyczne. Takie, które nie sprawią, że w portfelu zostanie czarna dziura, a obdarowani skorzystają z nich wedle własnych potrzeb. Wiele osób z pewnością doceni karty podarunkowe tym bardziej, że ułatwiają one płatności w sklepach internetowych.

Na szczęście już od niedzieli przez kilka dni będziecie mogli zdobyć trochę takich kart w naszym konkursie oraz na streamie Rocka, więc śledźcie uważnie nasz fanpage Ja,Rock oraz posty na stronie, bo już niedługo dowiecie się jak można je wygrać.

Karty Prezentowe i Kody cyfrowe

epay, światowy lider prepaidów, ma w swojej ofercie karty podarunkowe do największych sklepów. Czasami mamy problemy z doładowaniem konta Steam dla siebie czy kogoś bliskiego. Czasami chcemy podarować komuś coś na Origin czy Battle.net, ale sami nie używamy tej konkretnej platformy. W takim wypadku warto sięgnąć po prezentowego prepaida. Co ważniejsze, panowie często mają problem z wyborem odpowiedniego prezentu dla ukochanej, tu zdradzę Wam sekret, jeśli lubi kosmetyki i ubrania, to taka karta do Douglasa, TK-Maxxa czy Zalando sprawdzi się idealnie. Wy nie musicie zaprzątać sobie głowy rozmiarami i nazwami kosmetyków, które nic Wam nie mówią, a Wasza partnerka poszaleje na zakupach wybierając to, co faktycznie chce mieć. Ryzyko nietrafionego prezentu spada praktycznie do zera! Tak samo działa to w drugą stronę, kto z nas niechciałby dostać doładowania do Steama? Może czeka tam akurat wypatrzona niedawno gra, a saldo świeci pustkami?

Epay posiada w swojej ofercie różnorodne sklepy. Bogata oferta trafi do każdego. Kliknijcie w obrazek aby sprawdzić konkretny produkt.

Specjalnie dla Was, razem z epay przygotowaliśmy trwający około tygodnia konkurs, w którym do wygrania będą trzy rodzaje bonów prezentowych. Informacji o samym konkursie szukajcie w weekend na naszej stronie i fanpage'u, a dzisiaj przybliżymy Wam nagrody, które można będzie zdobyć. 

 


Karta Podarunkowa Google Play

Doładowanie umożliwi Wam dostęp do bonusów i dodatkowych treści w ponad milionie aplikacji i gier w Google Play – największej na świecie platformie gier mobilnych. Wykorzystajcie kartę podarunkową Google Play, by zdobywać kolejne poziomy w swoich ulubionych grach, takich jak Clash Royale czy Pokémon GO. Możecie też wykorzystać kartę, by kupić najnowsze aplikacje, filmy, muzykę, książki i inne treści.

Karty Google Play dostępne są w sklepach sieci Relay, Inmedio, 1-minute, Auchan, Media Expert, Media Markt, Saturn, Komputronik, Lotos, BP, Empik, Leclerc, Sony Center, Eurokiosk oraz w sklepach internetowych muve.pl, ultima.pl.


Karta Podarunkowa Amazon.de

Amazon to miejsce, w którym dostaniecie praktycznie wszystko. Jeżeli macie obdarować kogoś o wielu zainteresowaniach, lepiej nie ryzykować i postawić na wszechstronność. A może sami znajdziecie dla siebie wyjątkowe wydanie książki lub kolekcjonerską figurkę? 

Karty podarunkowe do Amazona znajdziesz stacjonarnie w sklepach sieci: BP, CircleK, LOTOS ,Tesco, Relay, Inmedio, 1-minute, Kolporter, Auchan.


Karta Podarunkowa App Store & iTunes

Podobnie jak karta do sklepu Google Play, ten prepaid pozwoli na doładowanie AppStore&iTunes i zrobienie zakupów w sklepie Apple. Cała muzyka iTunes, usługa iCloud i wszystkie aplikacje App Store dostępne dzięki jednej karcie.

Karty dostępne stacjonarnie w sklepach sieci: Empik, Media Markt, Media Expert, Komputronik, Neonet, Auchan, BP, Lotos, Circle K, Relay, Inmedio, 1 minute, Żabka.


Już dzisiaj możemy Wam zdradzić, że zdobycie kart będzie wymagało ruszenia się z domu. Może nie na zakupy, ale spacer zawsze się przyda.

Na małą zachętę podpowiem, że wygra aż dziesięć osób, a poniżej znajduje się lista nagród dla każdego zwycięzcy!

1. 2 kody google play, 1 kod itunes, 1 kod amazon 

2. 2 kody google play, 1 kod itunes, 1 kod amazon 

3. 1 kod google play, 1 kod itunes, 1 kod amazon 

4. 1 kod google play, 1 kod itunes, 1 kod amazon 

5. 1 kod google play, 1 kod itunes, 1 kod amazon 

6. 1 kod google play, 1 kod itunes

7. 1 kod google play, 1 kod itunes 

8. 1 kod google play, 1 kod itunes 

9. 1 kod google play, 1 kod itunes 

10. 1 kod google play, 1 kod itunes


Dodatkowo na niedzielnym streamie Rocka do zdobycia będą 3 kody do Google Play o wartości 20 zł. Jeszcze Wam w weekend przypomnę, bo pamięć bywa zawodna! 

Mamy nadzieję, że ten konkurs wspomoże Wasze świąteczne przygotowania. Szykujcie się na streama, a jeśli interesują Was pozostałe prepaidy z listy, to odwiedźcie epaypolska.pl, tam znajdziecie informacje o wszystkich rodzajach kart podarunkowych znajdujących się w ich ofercie.

 

 

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze