Szalona kooperacja w kosmosie czeka!

We Are Screwed! – dynamiczna gra kooperacyjna dla maksymalnie 4 graczy stworzona przez studio Rarebyte, doczekała się kolejnej aktualizacji i nowych funkcjonalności. Jest to wciągająca, wielopoziomowa gra w kreskówkowym stylu graficznym, która dostarcza graczom licznych wyzwań w kosmosie.

Szalona kooperacja w kosmosie czeka!

We Are Screwed! to kosmiczna kooperacyjna gra akcji, w której gracze muszą niszczyć wrogów, gasić pożary, naprawiać i przetwarzać sprzęt na statku kosmicznym oraz przemierzać proceduralnie generowaną galaktykę. Wybierz ulubioną postać i wyrusz w kosmos, aby wypełnić swoją misję.

Ciesz się wciągającą rozgrywką oraz kolorowymi i zróżnicowanymi poziomami, które zapewnią graczom mnóstwo frajdy. Odzyskaj skradzione Wielkie Wtyczki, aby uratować Multiwersum przed niebezpieczeństwem! Są one przedmiotami o wielkim znaczeniu, gdyż łączą ze sobą wiele wszechświatów. Jeśli dane połączenie pozostanie otwarte zbyt długo bez wtyczki, galaktyka powoli umrze i zniknie.

Najnowsza aktualizacja wprowadza C.O.D.E.X, który pozwala graczom śledzić wszystkie ich postępy, m.in. odkryte przedmioty oraz jakich przeciwników spotkali. Deweloperzy wprowadzili do gry także kilka buffów, poprawek i innych modyfikacji. Ulepszony został również układ statku Junk Fighter oraz zadbano o optymalizację.

Jednocześnie Rarebyte ma dalsze plany związane z grą, którymi ostatnio podzieli się publikując roadmapę, którą w całości można zobaczyć powyżej. Niektóre funkcje zostały już wprowadzone, a inne pojawią się wkrótce. Gra jest już dostępna na Steam.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze