Czy wszystko z nimi w porządku?

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 17 Maj 2018
  • Komentuj 1

Powiedzieć, że developerka w tym kraju to ciężki kawał chleba, to jak nie powiedzieć nic. Kilka lat pracy nad tytułem, który zawładnął mediami branżowymi i ogromne rozczarowanie po premierze. Jak to jest, że mimo ogromnej grywalności tytuł się nie sprzedaje, a przede wszystkim, jak nie zwariować? Borys Nieśpielak przedstawia twórców Lichtspeer, z którymi prawie wszystko jest w porządku.

Adam i Asia mieli okazję dużo wcześniej zapoznać się z filmem. W serii Dwa zdania o... opowiedzieli o swoich wrażeniach z pokazu. Jeżeli chcecie wiedzieć z czym to się je, to zapraszam Was na ich recenzję. Sam dokument trwa zaledwie godzinę, ale jest to 60 minut pełne wrażeń i refleksji nad rynkiem, który przecież dla wielu wydaje się być spełnieniem marzeń i utopijnym rajem. Skonfrontujcie swoje wyobrażenia z rzeczywistością i zobaczcie historię Lichstpeer. 

Film premierę zaliczy 22 maja, a dorwać go na Steamie możecie za 17,99zł. Czy warto wydać dwie dychy na film o indyku i jego twórcach? Jeśli wszystko z Wami w porządku, to tak. 

Recenzja filmu We Are Alright

Dokument Borysa zgarnął dwie nagrody i dostał się na 10 festiwali filmowych. Teraz będziecie mogli go zobaczyć w piątek 18 maja o godzinie 22 na Pyrkonie, gdzie oprócz pokazu filmu odbędzie się Q&A z reżyserem.

Swego czasu również przepytaliśmy Borysa Niespielaka o film i historię w nim zawartą. Jeśli jesteście ciekawi co sam twórca mówi o dokumencie, to zapraszam na nasz wywiad:

 

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze