Partisans 1941 znowu zaprasza na front

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 25 Kwiecień 2021
  • Komentuj 0

Developer Alter Games i wydawca Daedalic Entertainment ogłaszają duże rozszerzenie do swojej całkiem popularnej gry RTT Partisans 1941. DLC o nazwie Back Into Battle ukaże się 29 kwietnia na Steamie i doda do gry elementy sandboksowe, w tym dwa nowe tryby, konfigurowalne scenariusze i wiele więcej.

Partisans 1941 zaprasza ponownie na front nowym DLC 

Partisans 1941 - Back Into Battle rozszerza główną grę o nowe funkcje i tryby rozgrywki, które zwiększają regrywalność. W trybie Missions gracze wybiorą własny zespół partyzantów oraz ich umiejętności i wyposażenie, aby zmierzyć się na różnorodnych mapach.

Pięć znanych lokacji jest dostępnych dla każdego, kto posiada główną grę, a posiadacze DLC otrzymają dodatkowo dostęp do siedmiu ekskluzywnych misji. Tylko w DLC znajduje się nowy tryb Heroic Defense, czyli scenariusz obrony przed falami wroga, który oferuje dodatkowe wyzwania dla fanów gatunku. 

Partisans 1941 to skradanka taktyczna w nowym stylu, rozgrywająca się na froncie wschodnim II wojny światowej. Zawiera taktyczną walkę drużynową, elementy skradanki, rozwój postaci i zarządzanie zasobami. Przejmij kontrolę nad tytułowymi partyzantami – odważną grupą bojowników ruchu oporu, walczącą z nazistowską okupacją za liniami wroga.

Gracze mogą rekrutować żołnierzy i cywilów jako wyjątkowych sojuszników, aby stawić czoła różnym wyzwaniom: od skoncentrowanego sabotażu po rozległe ataki na niemieckie linie zaopatrzenia. Rozbudowywalna baza w głębi lasu służy jako centrum między misjami, aby uzbroić i ulepszyć oddziały partyzantów, zarządzać i dystrybuować zasoby oraz odpoczywać.

 DLC do Partisans 1941 pojawi się 29 kwietnia.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze