Ancestors: The Humankind Odyssey już dostępne na Steam!

  • Autor: Patryk "PefriX" Manelski
  • Opublikowano: 01 Wrzesień 2020
  • Komentuj 0

Firmy Private Division i Panache Digital Games udostępniły Ancestors: The Humankind Odyssey na platformie Steam, po udanej premierze na PlayStation 4, Xbox One i Epic Game Store w roku 2019. Ta niepowtarzalna, gra survivalowa w otwartym świecie jest debiutanckim tytułem niezależnego studia Panache Digital Games, założonego w roku 2014, między innymi przez Patrice Désiletsa.

Ancestors: The Humankind Odyssey – jesteście gotowi na okresu neogenu w Afryce?

Od czasu premiery gra otrzymała liczne nagrody i nominacje, w tym tytuł „najlepszej zagranicznej gry niezależnej" od Pégases, „Pixel d'Or za oryginalność i innowacje" od JeuxVideo.com, a także „innowacji w grach" na Ludicious Awards. W czerwcu 2020 r. Ancestors otrzymało „nagrodę NUMIX" w „kategorii gry o wielkiej skali" od Quebec Digital Industry. Czy zasłużenie?

W Ancestors: The Humankind Odyssey gracze wyruszają na najbardziej niewiarygodną wyprawę przez historię ludzkości – mowa o ewolucji człowieka. Przeżywają pierwsze jej etapy miliony lat temu, kiedy to człowiek musi zmierzyć się z trudnym i brutalnym światem oraz zapewnić przyszłość swoim potomkom.

Mechanika gry opiera się na trzech główne zasadach: eksploracji, ekspansji i ewolucji. Na każdym kroku czai się niebezpieczeństwo, a więc gracze muszą ostrożnie odkrywać otoczenie w Afryce okresu neogenu, powoli rozszerzać terytorium i wybierać, jak ewoluować z pokolenia na pokolenie.

Ancestors: The Humankind Odyssey jest już dostępne na platformie Steam w specjalnej startowej cenie 19,99 euro. Premierze na platformie Steam towarzyszyć będzie premiera oficjalnej ścieżki dźwiękowej z gry zawierającej niepowtarzalne dźwięki inspirowane muzyką afrykańską.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze