Cyberpunk 2077 znowu na fali!

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 26 Listopad 2021
  • Komentuj 0

Cyberpunk 2077 jaki jest, każdy widzi. Tytuł ten miał burzliwą premierę. Ogromne rzesze ludzi rzuciło się na nowe dzieło Redów, dopatrując się w nim mesjasza gier, nowej generacji, czy po prostu arcydzieła. I trzeba przyznać jedno – hype był ogromny! Tak duży, że to zwyczajnie nie mogło się udać, bowiem nie ma szans na spełnienie tak wielu różnorodnych oczekiwań. Rzeczywistość jednak okazała się dalece rozczarowująca, a dla wielu fatalna.

Cyberpunk 2077 z pozytywnymi recenzjami od nowych graczy

Czy Cyberpunk 2077 to dobra gra? Zostawiam to Waszej ocenie. Dla mnie to po prostu niedokończony produkt, dlatego nie chcę wystawiać mu żadnej noty. Redzi trochę go połatali i jest znacznie lepiej, niż było podczas premiery. Niemniej to wciąż nie to, co obiecywano, a obiecywano sporo. Nie zmienia to jednak faktu, że gra ostatnio zalewana jest pozytywnymi recenzjami na Steamie. Skąd się one biorą?

Okazuje się, że Cyberpunk 2077 został mocno przeceniony na Steamie. Zamiast 200 złotych zapłacimy za nieco niecałe 100 złotych i to w oficjalnym sklepie! W nieoficjalnych tytuł ten do wyrwania jest i za 50 złotych, ale to szara strefa, więc nabywacie w takich miejscach na własną odpowiedzialność. Względnie niska cena za grę na Steamie sprawiła, że więcej osób po nią sięgnęło, a także zostawiło pozytywną recenzję na platformie.

Co ciekawe, ludzie nie twierdzą, że sama gra jest lepsza. Zwracają uwagę, że Cyberpunk 2077 jest wart właśnie te niecałe 100 złotych i w tym przedziale to naprawdę porządna produkcja. Patrząc na to z tej perspektywy ciężko jest się nie zgodzić! Więc jeśli jeszcze nie posiadacie tego tytułu, to idealna okazja, aby się w niego zaopatrzyć. No chyba, że czekacie na wyższą obniżkę ;)

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze