Steam Sale w czerwcu?

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 15 Maj 2017
  • Komentuj 6

Nie może zabraknąć wyprzedaży na lato

Nie może zabraknąć wyprzedaży na lato

Informacje nie są jeszcze potwierdzone, ale jeśli wierzyć plotkom to już 22 czerwca wystartuje na Steamie letnia wyprzedaż! Na pewno chcecie wydać pieniądze na te wakacje? Jeśli myślicie nad kupnem jakiejś konkretnej gry, to może warto wstrzymać się przez nieco ponad miesiąc i zaczekać, aż na Steamie zacznie się szaleństwo wyprzedaży. Jeśli wierzyć informacjom użytkownika Jelman21 z reddita, to w ostatnim tygodniu czerwca na graczy czeka sporo obniżek.

Informacje tylko dla dewów

Informacje tylko dla dewów

Jelman21 należy do valve'owskiego Steamworks, czyli miejsca dla deweloperów gier wydawanych na Steamie. Jak zauważają inni forumowicze podzielenie się ze światem tą informacją łamie zasady NDA jakie na członków grupy Steam Developers nakłada firma Newella. Valve podzielił się na Steamworks informacją o planowanym wydarzeniu po to, by producenci gier mieli czas na przygotowanie się na Steam Summer Sale i zorganizowanie odpowiednich promocji - informacje o wyprzedaży nie miały trafić do domeny publicznej. Na znalezienie swojej ulubionej gry w znacznie obniżonej cenie gracze będę mieli czas do piątego lipca, nie będzie więc problemu z dogłębnym zastanowieniem się nad zakupem i dokonaniem odpowiedniego wyboru. O ile oczywiście te plotki okażą się prawdą. Valve na razie nigdzie nie potwierdził podawanych przez Jelman21 dat i możliwe, że po całym zamieszaniu z wyciekiem zmieni ostatecznie termin wyprzedaży (tylko po co?) - nie ma jednak żadnych wątpliwości, że Steam Summer Sale ostatecznie nadejdzie.

Dwa tygodnie sporych obniżek!

Dwa tygodnie sporych obniżek!

[źródło: reddit - 1, reddit - 2, vg247.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze