Na GoGu po taniości

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 07 Czerwiec 2017
  • Komentuj 1

Co byście nie kupili i tak Rebel Galaxy trafi w Wasze ręce. Wczoraj ruszyła letnia wyprzedaż na GoGu, w której przeceniono ponad 1500 tytułów. Wyprzedaż potrwa dwa tygodnie.

Tym razem GoG przecenił ponad 1500 gier

''The Summer Sale 2017'' na GoGu wystartowało z kopyta. Na graczy czeka półtora tysiąca gier podzielonych na kilka kategorii: RPGi, gry akcji, gry logiczne i gry przygodowe. 

Wśród nich znajdują się zarówno te starsze jak i całkiem świerze produkcji. Znajdziecie tam między innymi Witcher 3: Wild Hunt, The - Game of the Year Edition, za którą zapłacicie niecałe 75 złotych, Broforce w cenie 15 złotych, czy pięć odcinków Batman - The Telltale Series za 47 złotych.

To oczywiście jedynie wierzchołek góry lodowej, bo ilość tytułów jest naprawdę ogromna. Dodatkowo GoG ogłosił, że czegokolwiek podczas Summer Sale nie kupicie, to i tak na Waszą maszynę powędruje jeden egzemplarz Rebel Galaxy (kosmiczny sandbox z elementami startegii, gry akcji i RPG) od studia Double Damage Games.

Promocja potrwa jeszcze dwa tygodnie

Wszystkie dodatkowe informacje co do oferty znajdziecie na stronie GoG.com. Na szczęście czasu na podjęcie decyzji co do kupna konkretnej gry jest sporo - wyprzedaż potrwa do 20 czerwca. 

Przypomnę jeszcze tylko, że dwa dni po zakończeniu wyprzedaży na GoGu rusza inna wielka obniżka cenowa - jeśli wierzyć plotkom, to już 22 czerwca ruszy Summer Sale na Steamie. Będzie się w tym czerwcu działo! 

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze