Wincyj darmowych gier!

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 18 Grudzień 2018
  • Komentuj 0

Ostatnio pisałam Wam o Subnautice I Super Meat Boyu, które możecie zgarnąć w tym miesiącu za free, ale to nie koniec prezentów. Kolejne darmowe tytuły wzbogacą Waszą bibliotekę gier.

Na Steamie znajdziecie do jutra grę Geneshift, która twórca chce wystawić za free by zwiekszyć swoją bazę graczy i zobaczyć ludzi którzy cieszą się jego kilkuletnią pracą. Później gra będzie w promocji za 7$. Sama gra przypomina coś na wzór GTA 2 Battle Royale.

Kolejny tytuł, który możecie zgarnąć za darmoszkę, to Anno 1602. Kultowego RTSa możecie dodać bezpłatnie do biblioteki Uplay do 22 grudnia. Fajny powrót do korzeni przed Anno 1800, które swoją premierę będzie miało 26 lutego 2019.

[Źródła:gamespot.compcgamer.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze