Warz mikstury wraz ze swoim psim kompanem

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 17 Październik 2023
  • Komentuj 0

Polscy deweloperzy z Art Games Studio mają przyjemność ogłosić, że po miesiącach intensywnej pracy gra Alchemist: The Potion Monger została właśnie wydana we wczesnym dostępie na platformie Steam.

Warz mikstury wraz ze swoim psim kompanem

Alchemist: The Potion Monger to pierwszoosobowy symulator alchemika z elementami RPG. Gracze mogą eksplorować, zbierać składniki, walczyć z wrogami i cieszyć się rozległym otwartym światem. W grze przyjmujemy misje od zamieszkujących okoliczne tereny antropomorficznych zwierząt i wykonujemy je w zamian za stosowne nagrody. Zebrane monety wymienimy m.in. na elementy potrzebne do udekorowania i ulepszenia naszego domostwa, aby uczynić je bardziej przytulnym i przyjemnym dla oka.

Ta spokojna i relaksująca gra daje wiele możliwości warzenia mikstur. Gracze mogą rozwijać swoje umiejętności by stać się najlepszym alchemikiem w okolicy. Jeśli jednak masz ochotę na coś innego to świat Alchemist: The Potion Monger stoi otworem. Chcesz siać chaos wraz ze swoim psim kompanem? Wywoływać bójki i eksperymentować z demonicznymi ołtarzami? A może nie planujesz wykonywać powierzonych ci misji i wolisz włóczyć się po okolicy i wszczynać awantury? Wybierz jak chcesz grać i rób co ci się podoba.

Alchemist: The Potion Monger pozwala na przechodzenie gry na różne sposoby. Uwarzone mikstury można przekazywać zlecającym nam misje postaciom, sprzedawać, używać na innych NPC-ach lub wykorzystywać na sobie. Wzniecaj pożary, wyrzucaj wrogów w powietrze i spraw, by cała wioska padła ofiarą nieznanej zarazy. Świat jest twoim placem zabaw. Niezależnie od tego czy wolisz czynić dobro, czy chaos, baw się dobrze!

Alchemist: The Potion Monger jest już dostępny we wczesnym dostępie na Steamie!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze