Mount & Blade 2 pojawi się pod koniec marca!

Ach, Mount & Blade! Ach, ach Mount & Blade 2! Doskonała wiadomość, że tytuł ten wreszcie wychodzi. Nie ma bodaj lepszej produkcji o machaniu mieczem, zarządzaniu wojskiem i organizowaniem wielkich bitew, która przy okazji nie jest klasyczną strategią. Jedynka była ciekawym projektem, a wszystko wskazuje na to, że dwójka zostawi ją daleko w tyle. Kiedy? Pod koniec marca.

Mount & Blade 2 zadebiutuje 31 marca

Mount & Blade 2: Bannerlord oficjalnie pojawi się 31 marca 2020 w ramach Early Accessu na Steamie, Epic Games Store, ale i stronie deweloperów. Gra kosztować będzie niecałe 50 dolarów, więc nie będzie to tania zabawa. Czy warta swojej ceny? Ostatecznie pewnie tak, ale wszystko rozbije się, jak bardzo będzie to Early Access czekający na realną zawartość.

Trzeba będzie czekać na konkrety, bowiem ekipa TaleWorlds nie zdrada informacji związanych z zawartością Early Accessu Mount & Blade 2, tak samo jak nie wspominają nic o tym, ile on potrwa. Pozostaje zatem czekać do marca na konkrety. Do tego czasu szykujcie szable, dbajcie o konia oraz sprawdźcie ekwipunek – bitwa jest tuż tuż!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze