Fling to the Finish już w Early Accessie

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 26 Sierpień 2021
  • Komentuj 0

Pewnie zauważyliście, że lubię dziwaczne gry. Dlatego nie mogłem przejść obojętnie obok Fling to the Finish. To specyficzna, kooperacyjna gra wyścigowa, która trafiła do Early Accessu na Steamie. Możecie już przetestować swoje przyjaźnie za pomocą śmiałych akrobacji i zabawnych porażek za niecałe 50 złotych.

Fling to the Finish szaleje na Steamie

W Fling to the Finish drużyny złożone z dwóch połączonych elastyczną liną graczy stają do wyścigu przez kolorowe i chaotyczne tory przeszkód.  Ponieważ jesteście dosłownie przywiązani do swojego partnera, Fling to the Finish jest prawdziwie kooperacyjnym doświadczeniem. Mistrzowie liny używają jej do przeskakiwania nad przeszkodami i podrzucania partnera na półki na kilka sekund przed upadkiem w otchłań.

W Fling to the Finish możecie zagrać, dzieląc się z partnerem jednym kontrolerem, a najbardziej „wyczynowi” gracze mogą zaprezentować swoje umiejętności w sieciowych i lokalnych wyścigach z innymi graczami. Różnorodne tryby gry oferują wymagającą rozgrywkę solo, a także zawody skoncentrowane na dobrej, imprezowej zabawie, zwłaszcza jeśli lubicie grady przepychaczy, spadające z nieba ciężary i złe lasery próbujące wyrównać szanse wyścigu. 

Fling to the Finish zadebiutowało we wczesnym dostępnie z 12 poziomami, 4 trybami gry, 12 grywalnymi postaciami i ponad 20 szalonymi skórkami dla postaci. Nowa zawartość, taka jak dodatkowe poziomy, umiejętności, postacie, skórki, a nawet tryby gry, zostaną dodane podczas fazy wczesnego dostępu poprzez regularne aktualizacje.

Zainteresowanych zapraszam tutaj.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze