Subnautica do przygarnięcia

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 15 Grudzień 2018
  • Komentuj 4

Uwielbiana przez graczy, doceniona przez krytyków. Subnautica po niecałym roku zostaje udostępniona dla każdego, za darmo.

Na stropnie Epic Games Store możecie złożyć zamówienie na darmową wersję gry. Promocja obowiązuje do 27 grudnia, potem gra wróci do regularnej ceny (między 25-35$).

Żeby móc pograć w grę musicie oczywiścię ściągnąć ją przez launchera Epiców, ale biorąć pod uwagę, że macie tam Fortnita, to nie powinno to stanowić dla większości kłopotu.

Kiedy Subnautica przestanie być darmowa, na jej miejsce 27 grudnia wskoczy Super Meat Boy, którego również będziemy mogli bez żadnych kosztów przypisać do swojego konta aż do 10 stycznia.

Co ciekawe, sklep Discorda chyba poczuł się zapomniany i szykuje odwet na przyszły rok. Czy jednak ma szansę powalczyć z Epic Games Store, już nie wspominajac o Steamie? Raczej nie, ale zobaczymy co ciekawego dla nas przygotują. Póki co postanowili pójść o kilka procent dalej od Epiców i oddać 90% dochodów z gry twórcom. Szanuję.

[Źródło: gamespot.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze