Za Fortnite zapłacicie nawet 500 dolców!

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 27 Czerwiec 2018
  • Komentuj 10

Oczywiście w Fortnite zagracie za darmo, o ile po prostu ściągniecie grę na swój komputer lub konsolę, ale jeśli chcecie mieć pudełko gry Epiców na swojej półce, to szykujcie się na wydatek sięgający nawet kilku tysięcy złotych.

Chodzi o fizyczne kopie gry przeznaczone na konsole Microsoftu i Sony. Na oba sprzęty grą pobierzecie oczywiście za darmo i bez żadnych dodatkowych opłat, ale jeśli należycie do typu gracza, który uwielbia kolekcjonować pudełka, a Fortnite to jeden z głównych tytułów, jaki obecnie ogrywacie, to musicie bardzo głęboko sięgnąć do portfela.

Ile może kosztować fizyczna wersja darmowej gry? 50 złotych? 100 złotych? Zapomnijcie. Jeśli przeszukacie serwisy aukcyjne pokroju eBaya, to znajdziecie tam ofertę nawet za 500 amerykańskich dolarów, a więc prawie 2000 tysiące złotych! Trudno uwierzyć? Sprawdźcie!

''Na szczęście'' znajdziecie też nieco tańsze oferty, ale i tak musicie się przygotować na wydatek kilku stówek. 

Mi udało się znaleźć ofertę za jedynie 88 dolarów, a więc ponad 300 złotych. Jeśli komuś cena 2000 tysięcy PLN za darmówkę wydaje się nieco zbyt wygórowana, to jest alternatywa.Oczywiście nie ma problemu, żeby fizyczną kopię Fortnite'a dostać też wersji na Xboxa One. Cena? Śmieszne 450 dolarów.

Z jednej strony wydaje się, że ktoś tu mocno uderzył się w głowę, z drugiej strony widać, że chętnych nie brakuje. Fanom Epicowego battle royala gotówki ewidentnie nie brakuje (w końcu na kupno gry nie wydali ani grosza). Zaznaczę jeszcze tylko, że owe fizyczne kopie, to nie żadna kolekcjonerka, a zwykła, normalnie darmowa, wersja gry.

A, nie! Przepraszam. W fizycznej wersji znajdziecie jeszcze przeznaczony pod kooperację i grę przeciwko komputerowemu przeciwnikowi Fortnite Save The World, za którego normalnie zapłacicie 40 dolarów. No i teraz to ma sens? :)

To jak, są tu jacyś chętni na darmówkę za 2000 tysiące złotych?

Fortnite - darmówka, która zrujnuje Twój budżet

[źródło: ebay 1, ebay 2, ebay 3]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze