Sou sprawdza Asusa G20

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 22 Listopad 2015
  • Komentuj 26

Zobacz Asus Play It Cool na Jarock.pl

Koło tego komputera trudno przejść obojętnie. Nie każda maszyna do gier prezentuje się tak efektownie i zajmuje tak mało miejsca. Sou zerknie dla Was z bliska na ASUSa ROG G20. Testowany egzemplarz nie idzie na żadne kompromisy, znajdziecie w środku sprzęt najwyższej jakości, który na pewno zadowoli nawet najbardziej wymagających z Was. Komputer Sou wyposażony jest między innymi w kartę graficzną Nvidia GTX 980 i procesor Intel Core i7. Zresztą sami zobaczcie:

Procesor: i7-4790 3.60 Ghz

Karta Graficzna: Nvidia GeForce GTX 980

Pamięć: 16GB Ram

Dysk: HDD 1TB SATA3 + SSD 256GB SATA3

W sprzedaży dostępnych jest jednak sporo konfiguracji z wieloma kartami i procesorami do wyboru, tak że każdy znajdzie coś dla siebie. Całą specyfikację możecie sprawdzić na stronie Asusa. Jeśli interesują Was kwoty jakie trzeba przeznaczyć na różne wersje ASUSa ROG G20 to możecie to zrobić tutaj. Niestety nie jest tanio. Komputery trafiły do nas w ramach akcji Asus Play It Cool, z którą jeszcze nie skończyliśmy. Między 28, a 29 listopada znowu spotkamy się podczas Asus Play It Cool, a dzień później przeprowadzimy dla Was testy laptopa ASUS G751, który ogrywany jest obecnie przez Rocka i Brunecię. Jeżeli chcecie zobaczyć to jak grał SouShibo, właśnie na ASUS ROG G20 to zapraszamy do jego PlayListy. Zawsze możecie sprawdzać co się dzieje na Asus Play It Cool klikając na głównej stronie zakładkę z nazwą eventu. Na koniec mamy dla Was małą ankietę dotyczącą testowanego sprzętu. Oddawajcie głosy i powiedzcie co myślicie. maxresdefault

Zobacz Asus Play It Cool na Jarock.pl

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze