Pobierz Ja, Rock! z Google Play
TOP Warzywo – Marzec 2017
TOP Warzywo – Marzec 2017
Niedziela
20:00
Kwiecień 2017 – Premiery
Kwiecień 2017 – Premiery
Sobota
20:00
TOP Owoc – Luty 2017
TOP Owoc – Luty 2017
Wtorek
20:00
TOP Warzywo – Luty 2017
TOP Warzywo – Luty 2017
Niedziela
20:00
Marzec 2017 – Premiery
Marzec 2017 – Premiery
Czwartek
10:00
TOP Warzywo – Styczeń 2017
TOP Warzywo – Styczeń 2017
Wtorek
20:00
TOP Owoc – Styczeń 2017
TOP Owoc – Styczeń 2017
Niedziela
20:00
Luty 2017 – Premiery
Luty 2017 – Premiery
Niedziela
21:00
Republic of games
Play It
Movie Play it Cool event 2015/5/18
Movie Play it Cool event 2015/5/18
Movie Play it Cool event 2015/5/18
Movie Play it Cool event 2015/5/18

Konkurs "Skomentuj ASUS Play It Cool"

Skomentuj ASUS Play It Cool uwzględniając w swojej wypowiedzi 3 rzeczy:

  • Co Ci się podobało najbardziej w ASUS Play It Cool?
  • Co dodałbyś w przyszłości do ASUS Play it Cool?
  • Na samym końcu napisz swój e-mail.

Zwycięzca konkursu to: Amadeo22. Gratulujemy! Konkurs trwał od godziny 20.00 dnia 03.12.2015 do godziny 23.59 dnia 06.12.2015. Pełny regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ.

Przejdź do komenatrzy

Dziękujemy za oglądanie ASUS Play It Cool i zachęcamy do sprawdzenia archiwum YouTube.

Czym jest ASUS Play it Cool Maraton?
To 5 weekendów, zaczynając od 10 października (tylko w sobotę), grania w różnorakie gry pod wodzą Rocka, Graby, SouShibo i Bruneci. Cała czwórka będzie rywalizowała w kilku challenge na mocnym sprzęcie ASUSa, a wygrany dostanie telefon Asus ZenFone. Oczywiście sami streamerzy będą na każdym streamie grać właśnie na tym sprzęcie, czyli ASUS G20 oraz ASUS G751.


W co będziemy grać?
Don’t Starve Together, H1Z1, GRID 2, Rocket League, Rainbow Six Siege, Call of Duty: Black Ops III, CS:GO i inne. Pełny harmonogram tego jak będą wyglądać streamy i kiedy będą się odbywać zobaczycie poniżej w ciągu najbliższych dni i tygodni. Cały event będzie trwać do końca listopada. W czasie trwania ASUS Play it Cool będziecie mogli otrzymać sporo nagród, oglądając streamy i głosując na zwycięzców w poszczególnych pojedynkach.

Don't Stave Together

24 oraz 25 Października, godzina 16‑24

Challenge zaczynamy od gry Don’t Starve Together. Cała czwórka zostanie wrzucona do jednego serwera w trybie endless (można się odradzać z karą do życia) i będzie musiała jak najmniej razy zginąć. Wygrywa osoba z najmniejszą ilością deadów, a w przypadku takiej samej liczby dajemy remis. Podczas 2 dni streamu, gdzie każdy będzie trwać około 8 godzin, przewidujemy reset świata, po którym będą biegać Brunecia, Rock, Graba i SouShibo. Oczywiście taki reset nie musi się wydarzyć, ale pamiętajcie, że mimo wszystko jest to luźna rozgrywka. Przy całym evencie poza Don’t Starve Together, pojawi się również Rocket League, Worms Clan Wars i być może inne. W czasie całego streamu przeprowadzimy kilka konkursów z użyciem czatu na stronie głównej eventu.

H1Z1

31 Października oraz 1 Listopada, godzina 16‑24

Następny weekend będzie stać pod znakiem H1Z1. Jak wyłonimy zwycięzce? Każdy ze streamerów ląduje do Battlegroundów i musi zabić jak najwięcej osób. Jeżeli zginie to wchodzi do gry jeszcze raz. Zbieramy wszystkie kille do końca grania w H1Z1, za wejście do TOP 10 na mapie otrzymują +5 killi, a za wygranie battlegrounda +10 killi. Podczas streamu wiele nagród, w tym i myszka ASUS GX1000. Oprócz H1Z1 pogramy w Warhammera, Rocket League, Battlefield 4 i może kilka innych tytułów.

GRID 2

28 oraz 29 Listopada, godzina 16‑24

Po prawie miesięcznej przerwie wrócimy z grą GRID 2. Planujemy rozegrać minimum kilkanaście wyścigów razem z Wami widzami, więc liczymy, że pojawicie się licznie by zagrać z nami. Na sam koniec podsumujemy wszystkie uzyskane zdobyte punkty i wyłonimy zwycięzcę w klasyfkiacji GRID 2. Tak jak w przypadku poprzednich streamów, rozdamy trochę nagród, a w przerwach pogramy w inne gry np. Call of Duty: Black Ops III, czy Left4Dead2.

Rainbow six

5 Grudnia, godzina 16‑24

Ostatni dzień eventu poświęcimy, świeżej wtedy, premierze Tom Clancy's Rainbow Six® Siege. W grze od Ubisoftu planujemy zabawić na dłużej. Brunecia, Rock, Graba i SouShibo stworzą swoje teamy i będą grać każdy przeciwko sobie. Wszystko zamknie się w tym jednym, ostatnim dniu eventu. Poza Tom Clancy's Rainbow Six® Siege pograją np w Just Cause 3. Tak jak zawsze rozdamy na czacie wiele nagród.

Don't Stave Together H1Z1 GRID 2 Rainbow six       
Graba 8 8 10 10 36
SouShibo 8 10 8 8 34
Brunecia 10 4 4 6 24
Rock 6 6 6 6 24

Za pierwsze miejsce przyznajemy 10 punktów, za drugie 8 punktów, za trzecie 6 i za ostatnie 4 - punktacja jest taka sama dla każdego Challenge. Dla zwycięzcy nagroda ASUS ZenFone ZE551 ML 4GB RAM.

ASUS movie

Oglądaj LIVE i wygrywaj wspaniałe nagrody!

Wszystkie rozdawnictwa zostaną ogłoszone podczas trwania eventu tutaj na stronie.
Product    Myszka ASUS GX1000
Product    Słuchawki ASUS Orion Pro
Product    Podkładka ASUS GM50

PODEJMIJ WYZWANIE Z LAPTOPEM ASUS SERII G

Product
Movie

CHŁODZENIE DLA SPEKTAKULARNEJ WYDAJNOŚCI ASUS Republic of Gamers (ROG) posiada umiejętność projektowania unikalnych systemów chłodzących dla różnych modeli własnego sprzętu, by zapewniać jak najlepszą wydajność chłodzenia. Główną funkcją każdego modułu chłodzącego jest usuwanie ciepła, które gromadzi się w układzie, a wyznacznikiem wybitnego systemu chłodzenia jest jego skuteczność rozpraszania ciepła, aby utrzymać jak najwydajniejszą pracę systemu. Profesjonalnej klasy sytemy chłodzenia ASUS ROG to nie tylko sprzęt, a bardziej kombinacja sprzętu i oprogramowania, którego celem jest zapewnienie Ci płynnych, stabilnych i cichych doświadczeń komputerowych. Ponadto laptopy ASUS ROG poddawane są surowym testom temperaturowym i wydajnościowym w specjalnie zaprojektowanej, gąbczastej skrzynce cieplnej; upewniając się, że sprostają one Twoim oczekiwaniom oraz wysokim standardom jakości marki ASUS.

ZBUDOWANE DLA TWOJEGO KOMFORTU Temperatura i hałas psują doświadczenia użytkownika, więc ASUS dba o ich odpowiednią redukcję, aby zawsze zapewniać Ci komfort podczas gdy Ty jesteś uwikłany w komputerowych bojach. Każdy element umieszczany w laptopach ASUS ROG spełnia najsurowsze standardy jakościowe. Konstrukcje obudowy, klawiatury oraz touchpadu są skrupulatnie analizowane, aby zapewnić doskonałą ergonomię i komfort pracy nawet podczas długich sesji użytkowania. Rozmieszczenie komponentów jest rozpatrywane już podczas wczesnych etapów projektowania. Umieszczone w ten sposób elementy o niskiej emisji cieplnej w okolicach podpórek pod nadgarstki, zapewniają odpowiedni komfort użytkowania sprzętu.

Movie
Movie

Intel, logo Intel, Intel Inside, Intel Core, Intel Atom oraz Core Inside są znakami towarowymi należącymi do Intel Corporation w Stanach Zjednoczonych i innych krajach.