Rusza przedsprzedaż gier Quantic Dream na PC!

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 16 Maj 2019
  • Komentuj 1

O tym, że produkcje Quantic Dream po latach doczekają się wersji na PC i trafią na Epic Games Store wiemy od dawna. W końcu poznaliśmy jednak konkrety. Znamy już ceny, daty premier oraz terminy wersji demonstracyjnych Heavy Rain, Beyond: Two Souls oraz najnowszego tytułu studia Quantic Dream - Detroit: Become Human. 

Heavy Rain pojawi się na Epic Games Store już w 24 czerwca, ale miesiąc wcześniej pojawi się wersja demonstracyjna tejże. Heavy Rain kosztować będzie w przeliczeniu 77 złotych. 

Zaraz po premierze Heavy Rain, 27 czerwca rozpocznie się demo Beyond: Two Souls. Kosztować ma tyle samo co poprzedni tytuł, a oficjalna premiera odbędzie się 22 lipca.

Najdłużej przyjdzie nam poczekać na Detroit: Become Human, które zadebiutuje dopiero jesienią. Pod koniec lata zagramy jednak w demo, by tak jak poprzednie gry, sprawdzić jak przyjmie się specyficzna formuła Quantic Dream na PC. Detroit kosztować będzie około 150zł. 

Kultowe studio ekskluzywne dla Sony pierwszy raz zadebiutuje na komputerach stacjonarnych. Jak poradzą sobie w wynikach sprzedażowych ich 3 najważniejsze produkcje? I czy przejście z jednej wyłączności do drugiej (z Sony do Epic Games Store) będzie korzystnym ruchem? Dowiemy się już w wakacje. Jedno jest pewne, oryginalne franczyzy Quanticów z pewnością na nowo przyciągną wielu fanów.

 

 

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze