Roadmapa PUBGa w w marcu

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 21 Luty 2018
  • Komentuj 5

Przerzucenie większości sił Bluehole na walkę z oszustami jest głównym powodem braku szczegółów dotyczących rozwoju PUBGa. To ma się zmienić już w marcu, kiedy twórcy będą gotowi zaprezentować to co przygotowali dla graczy na ten rok.

Na Steamie ukazał się wpis deweloperów PUBGa dotyczący zaplanowanych na ten rok zmian. Niestety Bluhole nie jest jeszcze na ten moment gotowe do ogłoszenia detali, ale ze wpisu dowiadujemy się jednego ważnego konkretu - jeszcze w pierwszej połowie tego roku do graczy PCtowych powinna trafić zupełnie nowa mapa. 

Społeczność czeka na zmiany

Kolejnym ważnym dla Bluehole elementem jest poprawienie realizmu gry, choć póki co studio nie ujawnia, jak dokładnie miałoby to wyglądać. Obok nowej mapy i zwiększenia realizmu Bluehole chciałoby też zaadresować problem graczy posiadających nieco wolniejsze łącza. Mają oni otrzymać pierwszeństwo przy dołączaniu do rozgrywki, co zdaniem dewelopera pomoże ''usprawnić ogólne doświadczenia z gry''.

Więcej Steam nie ujawnia i na pełną informację dotyczącą nowej zawartości musimy poczekać do marca. Wtedy ze szczegółami dowiemy się, jak w ciągu najbliższego półrocza zmieni się PUBG. A zmiany chyba się przydadzą, bo od wyjścia z Early Access w grze niewiele się zmieniło. Może właśnie to było skutkiem styczniowego zmniejszenia się liczby graczy w battle royale od Greene'a?

[źródło: steam.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze