Red Dead Redemption 2 PC w tym roku

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 04 Październik 2019
  • Komentuj 9

A jednak! Zaledwie kilka dni minęło, od kiedy Michał pisał dla Was o przecieku o PC-towej wersji Red Dead Redemption 2, a tu Rockstar oficjalnie informuje o premierze gry! Kiedy zagramy w RDR 2 na PC? Jeszcze w tym roku!

Jeżeli nie widzieliście jeszcze ostatnich przecieków, to tutaj Michał opisał dokładnie ostatnie pogłoski dotyczące premiery RDR 2 na PC. Okazuje się, że jak każda plotka, i ta niosła ze sobą ziarnko prawdy. 

Kiedy premiera RDR 2 na PC?

Premiera Red Dead Redemption 2 już 5 listopada 2019 roku, czyli za miesiąc odpalimy najnowszy hit Rockstara również na naszych blaszakach! Rockstar oficjalnie poinformował o premierze na swoim Twitterze. W dniu premiery grę zakupicie na Rockstar Launcher oraz Epic Games Store, dopiero od grudnia trafi do użytkowników Steama.

Red Dead Redemption 2 na Google Stadia

Tytuł pojawi się również jako jeden ze startowych produktów dostępnych w usłudze Google Stadia. Ale to nie jedyna niespodzianka, bo dla PC Master Race dostępna będzie również poprawiona grafika, dodatkowa zawartość oraz naprawione błędy oraz... dwie darmowe gry Rockstara do wyboru!

  1. Grand Theft Auto III
  2. Grand Theft Auto: Vice City
  3. Grand Theft Auto: San Andreas
  4. Bully: Scholarship Edition
  5. L.A. Noire: The Complete Edition
  6. Max Payne 3: The Complete Edition 

Aby uzyskać dwa darmowe tytuły, grę musimy zakupić przez sklep Rockstara (launcher).

Przedsprzedaż gry Red Dead Redemption 2 

Grę można będzie kupić w preorderze już od środy 9 października, wtedy również poznamy cenę i wymagania sprzętowe. CIESZYCIE SIĘ? :D 

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze