GTA 5 za darmo, więc serwery Epic płonęły!

  • Autor: Patryk "PefriX" Manelski
  • Opublikowano: 15 Maj 2020
  • Komentuj 0

Epic Games Store to wciąż temat wielu dyskusji. Jedni upatrują w nim dobrą alternatywę dla Steama, inni kolejnego hegemona, który gwałtem wszedł na rynek, nie oferując nic wartościowego, poza rozdawnictwem darmowych gier. Niemniej z czasem niechęć do Epic Games Store jakoś tak osłabła i coraz więcej osób skuszona ofertami, zakłada konto i przypisuje darmowe gry. Co ciekawe, nadal przy tym narzekając na firmę i deklarując do niej nienawiść. W zasadzie dla mnie przypomina to wojenkę PC kontra konsole, czyli bezsensowne przepychanie się, które do niczego nie prowadzi. Jest to o tyle idiotyczne, że można przecież korzystać ze wszystkich benefitów i być tym ostatecznym wygranym, prawda? Np. teraz, skoro Epic Games daje GTA 5 za darmo…

GTA 5 możecie odebrać w Epic Games Store za darmo!

Tak, dobrze czytacie. Epic Games Store ma dla swoich klientów/użytkowników Grand Theft Auto 5 w edycji premium do zgarnięcia całkowicie za darmo. Wchodzicie w link i przypisujecie grę do konta. Możecie cieszyć się bardzo udaną produkcją Rockstar oraz korzystać z sieciowego GTA Online, więc jest to absolutnie sytuacja win-win.

Zdaję sobie sprawę, że GTA 5 ma już swoje lata na karku, ale wciąż jest to niezwykle grywalny tytuł, a do tego dzięki wsparciu modów, jego zawartość jest praktycznie nieskończona. Również wiem, że w ciągu ostatnich lat GTA 5 dostępne było na wielu promocjach, ale tym razem możecie grę zdobyć za darmo. Jeśli zatem jakimś cudem się na nią jeszcze nie skusiliście, nadarza się idealna okazja. Jak ją prześpicie to będziecie „musieli” kupić GTA 5 na Allegro od Januszy, którzy robią nowe konta do Epic Games Store, przypisują grę, a potem wystawiają na aukcji konto za 30-40 złotych!

Samo GTA 5 na Epic Games Store ma również drugą stronę medalu w postaci płonących serwerów. Nie żartuję, promocja zainteresowała tak ogromną liczbę osób, że serwery Epic nie wytrzymały. Doszło do tak komicznej sytuacji, że język sklepu zaczął wariować, więc próbując przypisać GTA 5 mogliście nagle mieć wszystko ustawione po hiszpańsku.

Spokojnie jednak, podobno kryzys już zażegnany i sytuacja opanowana, ale problemy wciąż mogą się pojawiać. Jeśli zatem zależy Wam na GTA 5 to nie bójcie się, bowiem czasu na przypisanie gry nie powinno zabraknąć. Promocja trwa bowiem do 21 maja, więc każdy zainteresowany powinien zdążyć :).

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze