GTA VI w 2019?

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 03 Lipiec 2018
  • Komentuj 4

Ostatnio jakoś głośno zrobiło się o kolejnej części Grand Theft Auto. Fani oczywiście zacierają ręce czytając Redditowe ploteczki, ale Rockstar ostudził entuzjazm. Raczej nie ma co czekać na GTA VI w przyszłym roku.

Wszystko to za sprawą tajnej, Rockstarowej wiadomości, która rzekomo miała pojawić się w grze. Na Redditcie pokazało się wiele głosów, że taka informacja wyskoczyła użytkownikom w grze, w krótkim odstępie czasu. Skoro pojawia się w grze, i to więcej niż jednej osobie, to fani oczywiście pomyśleli '' No fajnie, będzie GTA 6!''.

Nic bardziej mylnego. Rockstar wystosował wiadomość dla tych, dla których to nie oczywiste. To żart. I to podły żart, bo użytkownika. Tak gracze trollują graczy!

Wygląda więc na to, że nie ma co spodziewać się szybko kolejnej części. Zresztą, od piątki minęło zaledwie 5 lat, a gra wciąż przynosi zyski i jest ogrywana przez ogrom ludzi na całym świecie. Byłoby to nielogiczne, gdyby już planowano wypuszczenie kolejnej gry z serii. Nie zmienia to jednak faktu, że prace nad grą mogą trwać w najlepsze. To jednak nie znaczy, że my dostaniemy ją w ciągu paru miesięcy. Niech najpierw swoje odleżakuje, a Rockstar zajmie się innymi tytułami na najbliższe dni, np takim Red Dead Redemption 2.

[Źródło: polygon.comtwitter.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze