Gotowi na Liberty City?

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 02 Czerwiec 2016
  • Komentuj 6

Na otwieranie szampana może jeszcze ciut za szybko, ale...

Na otwieranie szampana może jeszcze ciut za szybko, ale...

W internetowym portfolio jednego z pracowników Rockstar znaleziono screeny, które sugerują, że studio chciało/chce przenieść Liberty City na silnik GTA V. Adrian Page dla Rockstar pracuje już od 2011 roku gdzie, jak możecie przeczytać na jego profilu na LinkedIn, jest artystą-grafikiem. To on umieścił w swoim portfolio obrazki, które powinny zwrócić uwagę każdego kto na fabularny dodatek do GTA czeka - choć oczywiście żadną zapowiedzią nie są. W 2012 roku ówczesny wiceprezes Rockstar Leslie Benzies wspomniał, że studio chciałoby odtworzyć wszystkie miasta jakie do tej pory wystąpiły w GTA na jednej ogromnej planszy. O ile nie widzę z tym problemu jeśli idzie o amerykańskie miasta jakie widzieliśmy w GTA to Londyn może być już jednak problemem. Może właśnie jesteśmy świadkami urzeczywistniania tego planu? Wracając do portfolio Page'a - zdążyło już ono zniknąć w z internetu co może tylko pobudzić naszą ciekawość. Tłumaczyć Wam, że co raz dostanie się do sieci to stamtąd już nie znika, nie ma sensu bo doskonale o tym wiecie. Najważniejsze obrazki zostały zachowane przez użytkowników forum GTA, którzy byli na tyle mili żeby się nim z nami podzielić.

Niby zwykły park z GTA IV

Zwykły park z GTA IV...

... wygląda znacznie lepiej na silniku rodem z GTA V.

... wygląda znacznie lepiej na silniku rodem z GTA V.

Jak myślicie? Gdzieś w swoim tajnym departamencie Rockstar pracuje jednak nad fabularnym DLC do GTA V, które zabierze nas wprost do Liberty City? Czy podobieństwo obu tych obrazków to po prostu czysty przypadek, albo taki trochę ''projekt na boku'' jaki sam dla siebie wykonał Page? Dajcie znać! [źródło: wccftech.comgtaforums.comlinkedin.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze