Tak się powinno robić filmy z gier!

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 30 Czerwiec 2017
  • Komentuj 0

Znany jest problem przenoszenia gier do świata filmów - często wychodzi do średnio. Ale co jeśli odwrócić by role i zrobić... film wewnątrz gry? Patrząc na to co przygotował Matt MacDonald to jedyna droga!

Matt MacDonald to ewidentnie facet, który zna się na robieniu filmów, a do tego jest miłośnikiem GTA V. W swojej karierze pracował dla Microsoftu, Playboya, Blizzarda, Electronic Arts czy Warner Bros. I to widać, bo to właśnie Matt odpowiada za stworzenie krótkometrażowego thrillera przy wykorzystaniu zmodowanej wersji hitu Rockstara. 

11. minutowa produkcja ''Not Normal'' zabiera widza w pełną dynamicznych ujęć, strzelanin i ulicznych pościgów podróż po Los Santos swoim klimatem przypominającą najlepsze hollywoodzkie produkcje tego gatunku. Zresztą sprawdźcie sami:

Jak widzicie nie przesadziłem - to naprawdę wygląda jakby było tworzone w jednym z największych filmowych studiów Miasta Aniołów. A co trzeba zrobić, żeby taki efekt osiągnąć? MacDonald wyjaśnia i to: 

[źródło: matt-macdonald.com, kotaku.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze