Wildlands dostanie film

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 13 Styczeń 2017
  • Komentuj 1

Ubi potrafi dobrze robić takie rzeczy

Ubi potrafi dobrze robić takie rzeczy

16 lutego na Twitchu zadebiutuje krótkometrażowy film aktorski rozgrywany w świecie Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands. Będzie tak dobrze jak poprzednio? Premiera Wildlands odbędzie się 7. marca, więc wcale tak dużo czasu na rozkręcenie marketingowej machiny nie zostało. Jednym z elementów owego ''rozkręcania'' będzie aktorska miniprodukcja, w której zobaczmy ''jak od środka działa kartel Santa Blanca''.  Zobaczcie teaser:
Przyznam, że czekam na ten film z niecierpliwością. Pięć lat temu Ubi popełniło podobną produkcję, a ta była wykonana naprawdę bardzo, ale to bardzo profesjonalnie. Jeśli jeszcze jej nie widzieliście, to służę pomocą:
Jeśli więc to, co pokażą przy okazji Ghost Recon Wildlands: War Within the Cartel będzie choć trochę podobne do filmu z Ghost Recon Alpha to myślę, że wszyscy fani gatunku powinni być zadowoleni. [źródło: youtube.com, gamespot.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze