Assassin's Honor

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 21 Grudzień 2018
  • Komentuj 0

Ubisoft podąża drogą CDP Red. Skoro Geralt może towarzysko odwiedzać inne gry, to i najlepszy zabójca zakonu asasynów, Ezio, postanowił pójść na mały zwiad. Asasyni emigrują więc do For Honor, gdzie czekają na nich 3 nowe mapy.

Wczoraj o godzinie 18 Ubisoft na streamie przedstawił szczegóły crossovera AC i For Honor. Już od wczoraj przez kolejne 3 tygodnie, aż do 10-go stycznia, w For Honor pojawią się Ezio Auditore da Firenze i Cesare Borgia, jako bossowie natarć. Obaj staną na czele odpowiedniej kampanii, którą nasze drużyny będą próbowały pokonać. Wygrają Ci, którzy jako pierwsi zdobędą 1000 punktów, a samo zabicie bossa dostarczy ekipie aż 300 pkt. Nie będzie to jednak proste, gdyż będą oni niesamowicie wytrzymali. 

Pojawiły się również 3 nowe mapy: Citadel Gate, River Fort i Beach Head. Dzięki działanom Abstergo i nowemu zastosowaniu Animusa, Templariusze zmierzą się z Asasynami na średniowiecznych polach For Honor.

Postacie, którymi przyjdzie nam grać, będą mogły korzystać ze specjalnych itemów inspirowanych AC. Pojawią się również dodatkowe tryby gry (których narratorem będzie dyrektor projektu Animus z Abstergo, Warren Vidic), a w menu przywita nas Animus, gotowy przeniść nas w ten historyczno-scifi crossover.

[Źródła:screenrant.comnews.ubisoft.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze