RDR 2 jednak trafi na PC?

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 22 Czerwiec 2018
  • Komentuj 1

Jeśli wierzyć profilowi LinkedIn jednego z deweloperów Rockstara, to Red Dead Redemption 2 jednak trafi na komputery osobiste. Oczywiście Rockstar na ten moment nigdzie tego nie potwierdza.

Red Dead Redemption 2 szykuje się na jeden z większych hitów tej jesieni. Wydaje się nawet, że część konkurencji z rozmysłem przestawiła swoje gry na początek przyszłego roku, żeby tylko nie mierzyć się z grą tworzoną przez twórców serii GTA. O ile do tej pory Red Dead Redemption miało być grą stricte konsolową, to w sieci pojawiły się plotki mówiące, że klasyczne blaszaki też doczekają się swojej wersji. 

Do informacji dotarł portal vg247.com, który wygrzebał z LinkedIna profil jednego z deweloperów (ale zasłania wszystkie jego dane osobiste), w którym jak byk stoi, że ów twórca pracował nad Red Dead Redemption 2 zarówno na PS4, Xboxa One oraz właśnie PC.

Oczywiście bardzo możliwe, że w opis wdarł się błąd i rzeczony deweloper z rozpędu wpisał tam też wersję na PC, ale czy jest tu jakiś właściciel PCeta który nie chciałby, żeby akurat ta plotka okazała się prawdą? Rockstar podobnie uczynił w przypadku GTA V, które początkowo również było grą tylko na konsole. Wszyscy wiemy jak to się skończyło - GTA jednak pokazało się na PC, a GTA:Online przynosi Rockstarowi ogromne pieniądze. 

Red Dead Redemption 2 na pewno zawita na konsole obecnej generacji 26 października tego roku. Tytuł przeniesie nas na terytorium USA przełomu XIX i XX wieku gdzie jako Arthur Morgan będziemy rabować, strzelać i uciekać przed rozwścieczonymi stróżami prawa. Słowem western pełną gębą!

[źródło: vg24.comvideogamer.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze