Secret Santa od Gatesa

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 18 Grudzień 2016
  • Komentuj 0

Secret Santa od Billa Gatesa, a w środku...

Secret Santa od Billa Gatesa, a w środku...

Idzie Boże Narodzenie, czas rozdawania sobie prezentów i śpiewania kolęd. Na Reddicie trwa akcja Redditgifts.com, gdzie można przekazywać sobie prezenty. Do zabawy dołączyła się Aerrix, ale prezentu od Billa Gates'a się pewnie nie spodziewała. Około 100 tysięcy Redditorów wzięło udział w tegorocznej edycji Secret Santa. Do zabawy przyłączają się także gwiazdy estrady, między innymi Snoop Dogg,  Alyssa Milano czy oczywiście Bill Gates, który robi to już od kilku lat.

... fota z Billem

... fota z Billem

Aerrix to dziewczyna z Reddita, która postanowiła wziąć udział w wielkim rozdawaniu prezentów. W piątek wybrała się na pocztę, żeby wysłać prezent do pewnego anonimowego forumowicza. Kiedy wróciła do domu zastała informację, że był u niej kurier z paczką. Po szybkim telefonie udało się namówić kuriera do podjechania pod jej dom jeszcze raz. Już po odbiorze paczki okazało się, że przesyłka pochodzi od innego biorącego udział w akcji redditora, a w środku znajduje się jej prezent. Wyobraźcie sobie zdziwienie Aerrix kiedy okazało się, że dostała prezent od najbogatszego człowieka świata - Billa Gatesa.

Ma się ten gest

Ma się ten gest

Bill na brak gotówki pewnie narzekać nie może, dlatego kasy na prezent nie pożałował. Oczywiście jako twórca Microsoftu musiał przekazać Aerrix coś związane z tą marką. W paczce znalazł się Xbox One S Minecraft Edition, trzy specjalne pady do Xpudlaka, roczny abonament na Xbox Live Gold oraz Rise of the Tomb Raider i Halo 5. Ale to nie wszystko, bo w prezencie znalazło się też coś od Nintendo. Aerrx i jej pieski otrzymały specjalne zeldowe rękawice, kocyk, papierowy miecz oraz NES Classic Edition. Drobnicy w stylu fotki samej Aerrix z mężem i dodanym do niej Billem Gatesem nie wspomnę.

Słodkie foto z Billem

Słodkie foto z Billem

Jeśli chcielibyście wziął udział w takiej akcji i w przyszłym roku mieć szansę na otrzymanie prezentu od Billa to do Redditgifts.com możecie dołączyć choćby zaraz. Zachęcam Was jeszcze do przeczytania całej opowieści Aerrix, o tutaj. [źródło: redditgifts.com, thenextweb.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze