Mroczna przygodówka True Virus także na Xbox

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 01 Listopad 2023
  • Komentuj 0

Na konsolach Xbox One i Xbox Series X|S debiutuje True Virus, mroczna przygodówka point-and-click z budzącą niepokój atmosferą oraz unikalną oprawą graficzno-muzyczną. Datę premiery ustalono na 1 listopada br. Wcześniej True Virus pojawił się na Nintendo Switch, a w ciągu najbliższych kilku miesięcy gra trafi również na PC oraz PlayStation 4 i PlayStation 5.

Mroczna przygodówka True Virus także na konsolach Xbox

True Virus to nowa gra stworzona przez polskie studia Farmind Studio oraz 100 GAMES. Wydawcą tytułu na Xbox One jest Ultimate Games S.A. Dzięki wstecznej kompatybilności gra działa także na Xbox Series X|S.

Nowy tytuł to gra przygodowa typu point-and-click z dwuwymiarową grafiką, w której rozgrywka koncentruje się głównie na eksploracji i rozwiązywaniu wymagających kreatywnego podejścia łamigłówek. True Virus wyróżnia się stylową kreskówkową grafiką i udźwiękowieniem w unikalnym stylu. Jak zaznaczają twórcy, ukończenie gry zajmuje przeciętnie 4-5 godzin.

Gracz wciela się w pacjenta szpitala psychiatrycznego, który budzi się w rzeczywistości zdewastowanej przez tajemniczą i wysoce śmiertelną pandemię. Celem jest uwolnienie się i dotarcie do prawdy nt. przerażających wydarzeń stojących za tajemniczym wirusem.

Datę premiery gry na Xbox One i Xbox Series X|S ustalono na 1 listopada 2023 r. W najbliższych miesiącach True Virus zostanie wydany także na PC (Steam) oraz PlayStation 4 i PlayStation 5.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze