Coś nowego od Rockstar

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 19 Maj 2016
  • Komentuj 5

Szału finansowego nie ma, ale idziemy w dobrą stronę!

Szału finansowego nie ma, ale idziemy w dobrą stronę!

Należące do TakeTwo studio Rockstar ''ciężko pracuje'' nad nowymi projektami, które pokażą nam już niedługo. Mowa o kolejnym GTA czy może chodzi o drugą część Red Dead Redemption? Jeżeli interesuje Was całość raportu finansowego TakeTwo to możecie sobie na niego zerknąć tutaj.  Napiszę tylko, że firma wygenerowała przychód rzędu 1,4 miliarda dolarów, ale zysku nie mieli żadnego. Ba! Ponieśli starty wynoszące około 8 milionów dolców. Pewnie dlatego wydawca nie zalicza tego roku fiskalnego do szczególnie udanych. I tak jest nieźle bo starta za poprzedni rok wyniosła około 280 milionów dolarów. Jednak cyferki nie do końca obchodzą graczy, dlatego przejdźmy to bardziej smakowitych kąsków jakie możecie znaleźć w raporcie: studio Rockstar ciężko pracuje nad nowymi grami, a efekty ich starań mają zostać nam zaprezentowane już niedługo. My oczywiście możemy jedynie spekulować co Rockstar dla nas pichci. Raczej nie będzie to kolejne GTA bo obecna odsłona z cyferką pięć nadal sprzedaje się znakomicie, więc następca nie jest jeszcze potrzebny. Wynik 65 milionów egzemplarzy, które trafiły pod nasze dachy mówi sam za siebie.

Czekacie na drugą część przygód na Dzikim Zachodzie?

Czekacie na drugą część przygód na Dzikim Zachodzie?

Co innego z drugim tytułem, z którym gracze wiążą ogromne nadzieje - mowa oczywiście o drugiej części Red Dead Redemption, czyli rozgrywanej w otwartym świecie kowbojskiej wersji GTA, która do sklepów trafiła już sześć lat temu. Wrażenie, że to właśnie nad RDR2 pracują w Rockstar potęgują plotki jakoby pokazano już mapę obszaru po jakim będziemy mogli się poruszać. Dobrą wiadomością jest to, że wszystko wyjaśnione ma być już niedługo, możliwe więc że podczas E3, a więc za niecały miesiąc, Rockstar pokaże nam nad czym tak pracują w pocie czoła.

Gotowi na nowości od Rockstar?

Gotowi na nowości od Rockstar?

[źródło: ir.take2games.comtake2games.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze