Zobaczcie lokacje z RDR2

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 18 Wrzesień 2018
  • Komentuj 0

Jesteście ciekawi jak będą wyglądały lokacje jakie zwiedzimy w Red Dead Redemption 2? Sporo wiecie już z trailerów, ale teraz Rockstar wrzuca do sieci kolejną porcją grafik ulustrujących świat gry. Wygląda na to, że gang Dutcha van der Linde będzie miał pełne ręce roboty.

Już za nieco ponad miesiąc, bo 26 października, Red Dead Redemption 2 wyląduje na naszych konsolach. Wszystko wskazuje na to, że będzie to jedna z najgłośniejszych produkcji tego roku, a gracze dostaną pełen ciekawych miejsc świat do zwiedzania. Potwierdza się to w nowych grafikach z RDR2, jakie Rockstar wrzucił na swoją stronę. Zobaczycie tam pocztówki z handlowego miasta Sanit Denis, ośnieżonej góry Hagen, czy położonego wśród bagien Lagras.

Valentine to niespokojne miasteczko znane ze swoich aukcji bydła, kowbojów i hazardzistów

W Annesburgu spotkacie ciężko pracujących górników

Przełęcz pod górą Hagen to jedna z najważniejszy arterii komunikacyjnych

Niech Was nie zwiedzie sielankowy wygląd Rhodes. Miasto od lat jest areną konfliktu rodzin Braithwaite'ów i Gray'ów

Raczej nie macie co liczyć na słodkie truskawki. Nowe władze mają ambicję uczynić ze Strawberry tętniące życiem miasto

Lagras to mała osada na bagnach Bayou Nwa. Przy ich przekraczaniu może się nam przydać pomoc lokalsów

W Saint Denis spotkacie niemal cały przekrój społeczny. Miasto jest też ważnym punktem handlowym, ale lepiej uważajcie na swój portfel

Pamiętajcie, że w Red Dead Redemption 2 zgramy Arthurem Morganem, jednym z członków wspomnianego już gangu Dutcha van der Linde. Gra zabiera nas na przełom XIX i XX wieku, w którym Dziki Zachód staje się coraz mniej dziki. Premiera dzieła Rockstar już 26 października, ale pograją tylko właściciele PS4 i Xboxa One.

[źródło: rockstargames.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze