Aktorskie GTA jest boskie

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 11 Październik 2016
  • Komentuj 0

Trevor w roli nauczyciela? To trzeba zobaczyć

Trevor w roli nauczyciela? To trzeba zobaczyć

Jak wyglądałoby GTA VR z Trevorem w roli nauczyciela podczas tutoriala? Sprawdził do kanał Corridor, który zaprosił aktora wcielającego się w psychopatycznego mordercę z GTA V do udziału w nagraniu filmu rodem z hitu Rockstara Nie wszyscy pewnie od razu skojarzą Stevena Ogga, ale każdy kto zagrał w GTA V musiał usłyszeć jego głos, bo Ogg wciela się w Trevora. Zresztą Ogg dał Trevorowi coś więcej niż głos, bo bohater gry nawet wygląda dokładnie tak samo jak jego ludzki pierwowzór.

Zagramy w ''znajdź pięć różnić''?

Zagramy w ''znajdź pięć różnić''?

Scenariusz kilkuminutowej produkcji jest dosyć prosty. Gracz odbiera swoje nowiusieńkie i super zaawansowane gogle VR i zaraz przenosi się do wirtualnego świata GTA. Tam okazuje się, że jego przewodnikiem po pierwszych misjach gry będzie nikt inny jak nasz ukochany psychol. Facet jest identyczny. Nie ''podobny'', nie ''przypomina'' i nie ''wygląda jak'' - identyczny mówię. Ten sam głos, ten sam wygląd, te same piękne mięsne wiązanki i ten sam wybuchowy charakter. O tym jak dobrze Ogg wykonał swoją pracę niech świadczy to, że w ciągu niecałej doby jaka upłynęła od publikacji filmu, ten zdążyło już zobaczyć ponad półtora miliona widzów. Ok, ale dość mojego przynudzania. Zapraszam na krótki seans. Warto!
_fEs [źródło: Corridor]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze