Film Minecraft mocno przesunięty

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 18 Kwiecień 2019
  • Komentuj 1

Minecraft to niewątpliwie legendarna już produkcja, która przeszła przez kilka faz. Początkowo miała okres uwielbienia wśród niemal wszystkich. Potem, gdy YouTube zalany został Let’s Play’ami, gra studia Mojang kojarzona była z rozwrzeszczanymi dziećmi oraz modami. Teraz widać jednak powrót trendu, bowiem Minecraft znowu budzi raczej pozytywne emocje. Nie dziwne zatem, że ekranizacja tego tytułu budziła pewne zainteresowanie.

Mam jednak dla Was złą wiadomość. Filmowy Minecraft miał zagościć w kinach w tym roku. Niemniej nie wszystko poszło po myśli twórców i premiera filmu została mocno przesunięta. Aktualnie planuje się debiut na rok 2022. Tak, będziemy czekali jeszcze 3 lata na wokselowe przygody.

Film opowiadać ma historię nastolatki oraz jej przyjaciół, którzy muszą uratować Overworld przed niszczącą mocą Ender Dragona. Wiem, nie brzmi to nadmiernie ciekawie, ale twórcy mają teraz trzy lata na dopracowanie szczegółów, więc kto wie? Może jeszcze coś z tego będzie?

Zwłaszcza, że samo Mojang aktywnie bierze udział w tworzeniu filmowego Minecrafta. Deweloperzy poinformowali o swoim wkładzie oraz o chęci dostarczenia czegoś oryginalnego. Zwłaszcza, że przygodowe opowieści z tego uniwersum są już dostępne w formie gry. Dlatego chcieliby, aby film Minecraft miał swoją, oryginalną historię.

Pozostaje zatem czekać. Premierę zapowiedziano na 4 marca, 2022 roku.

[Źródło: Minecraft]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze