Pre-Patch Battle for Azeroth 18 lipca!

  • Autor: Patryk "PefriX" Manelski
  • Opublikowano: 13 Lipiec 2018
  • Komentuj 0

Spełniły się przewidywania społeczności World of Warcraft. Wstęp do najnowszego rozszerzenia do króla MMORPG pojawi się na serwerach gry już 18 lipca. Nie będzie to właściwa aktualizacja, a ”jedynie” Pre-Patch. Dzięki niemu każdy będzie mógł zasmakować w nowościach, które dopiero nadejdą.

Pre-Patch to tradycja World of Warcraft. Blizzard wydaje ogromna aktualizację przed wprowadzeniem kolejnego rozszerzenia z dwóch powodów. Po pierwsze, aby wprowadzić graczy fabularnie do dodatku oraz wcześniej zaimplementować niektóre zmiany. Po drugie, aby jeszcze bardziej podkręcić ”hype” oczekiwania na nowości.

Battle for Azeroth pojawi się 14 sierpnia i będzie płatnym dodatkiem do World of Warcraft. Pre-Patch z kolei zadebiutuje 18 lipca za darmo, dla wszystkich (w Stanach Zjednoczonych 17 lipca). To niezwykle istotne wydarzenie dla graczy, bowiem wraz z nim, niektóre elementy gry będą niedostępne lub zostaną usunięte, a inne całkowicie zmienią swoje oblicze.

Aby odpowiednio się przygotować, polecam zapoznać się z tym tekstem, w którym znajdziecie opis nadchodzących zmian. Fani PvP z kolei powinni udać się tutaj – poczytacie o ewolucji talentów PvP, listach gończych, czy trybie War Mode. Warto zaznajomić się wcześniej z opisem tej mechaniki, bowiem wchodzi ona w życie wraz z Pre-Patchem. Zaoszczędzicie sobie płacze, że głupi hordziak bije Was po głowie :).

Pre-Patch to jednak nie tylko zmiany, ale przede wszystkim wprowadzenie fabularne. Przekonamy się, co stało się w Darkshore, kto odpowiada za płonące Teldrassil oraz czemu konflikt pomiędzy Przymierzem, a Hordą rozgorzał na nowo. Słowem, będzie się działo!

[Źródło: World of Warcraft]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze