Wejście smoków w Hearthstone!

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 05 Listopad 2019
  • Komentuj 0

Najmocniej przepraszam za spóźnionego newsa. Tyle się bowiem działo, wybuchy, eksplozje, a teraz smoki! Zatem śpieszę z informacjami na temat najnowszego dodatku do Hearthstone. O ile na BlizzCon 2019 można kaprysić (widzieliście co oni zrobili, a raczej czego nie zrobili z moim HotS-em?!), tak karcianka Blizzarda nie zawodzi!

Najnowszy dodatek do Hearthstone to Wejście smoków

Blizzard ujawnił Wejście smoków, najnowsze rozszerzenie do szalenie popularnej, darmowej karcianki Hearthstone, w którym gracze znajdą 135 nowych, odlotowych kart. Już 10 grudnia poznacie epickie zakończenie pierwszej, trwającej cały rok opowieści w grze. Graczom przyjdzie sięgnąć w nim po smocze moce – w tym możliwość przeobrażenia się w Galakronda, najpotężniejszego smoka w historii uniwersum Warcraft.

Liga Z.Ł.A. postanowiła sprowadzić zagładę na Azeroth, przywracając do życia Galakronda, praojca wszystkich smoków. Galakrond pojawi się w Hearthstone w formie pięciu różnych kart Bohaterów. Karty te będą dostępne dla wszystkich klas będących w konszachtach z Ligą Z.Ł.A. – kapłana, łotra, szamana, czarnoksiężnika i wojownika – a Galakrond przybierze odpowiadającą danej klasie postać. Każda wersja karty dysponuje wyjątkowym Okrzykiem bojowym i mocą specjalną. 

Karty kultystów i zaklęcia z nowym słowem kluczowym Inwokuj będą aktywować efekt mocy specjalnej Galakronda. Wielokrotne Inwokowanie wzmacnia Galakronda, przemieniając go po kolei w jego kolejne dwie coraz silniejsze postaci. Najmocniejszą z nich jest Galakrond, Zmierzch Azeroth. Karta ta wchodzi do gry z poczwórnie wzmocnionym Okrzykiem bojowym i potężnym atakiem zapewnianym przez szpon. Gracze Hearthstone, którzy zalogują się do gry po premierze Wejścia smoków, otrzymają wszystkie pięć wersji Galakronda w postaci kart Bohatera za darmo.

Nowy tryb w Hearthstone, czyli Ustawka

Podczas wydarzenia BlizzCon 2019 Blizzard ujawnił zupełnie nowy tryb Ustawka w Hearthstone. To szalona rozgrywka z gatunku auto-battler dla 8 osób. Gracze wybierają jednego z 24 dostępnych bohaterów, rekrutują stronników, rozstawiają ich zgodnie z obraną strategią, a na koniec obserwują ich walkę o zwycięstwo.

Ten darmowy tryb zaprojektowano jako samodzielne doświadczenie. Gra Hearthstone stanowi jego fundament, ale tworzenie i poszerzanie kolekcji kart nie będzie jego elementem. Tryb UstawkaHearthstone zostanie udostępniony dla wszystkich, gdy beta-testy rozpoczną się we wtorek 12 listopada. Na wczesny dostęp w dniach 5-11 listopada mogą liczyć gracze, którzy uczestniczyli w BlizzConie, kupili wirtualny bilet na BlizzCon albo dowolny zestaw przedsprzedażowy Wejścia smoków.

W dniu premiery Wejścia smoków gracze otrzymają pełny, darmowy dostęp do trybu UstawkaHearthstone. Dodatkowe funkcje – które nie są niezbędne do grania – będą przysługiwać graczom za zdobywanie pakietów kart z najnowszego rozszerzenia (począwszy od Wejścia smoków).

Jak Wam się widzi taki Auto Chess w Hearthstone?

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze