Zaduszniki już w Hearthstone

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 20 Październik 2021
  • Komentuj 0

Bezgłowy Jeździec opanował Karczmę i szykuje dla bywalców mrożące krew w żyłach atrakcje! W tym roku upiorna impreza potrwa aż 3 tygodnie – od 19 października do 9 listopada. Uczestnicy mogą liczyć w tym czasie na darmowe fanty, oferty specjalne i ulubione aktywności.

Zaduszniki już w Hearthstone

Nie ma Zaduszników bez okolicznościowych kostiumów! Sięgając po Zestaw baśniowy, możecie wyposażyć łowcę, maga, kapłana i szamana w skórki inspirowane dobrze znanymi ludowymi podaniami. A jeśli ten czas planujecie spędzić w Karczmie Boba, wybierzcie zestaw Zaduszniki w Ustawce. Znajdziecie w nim alternatywnego barmana Wytwornego Medivha i 7 tematycznych skórek bohaterów do wykorzystania w tym trybie.

Blizzard przygotował również 2 okolicznościowe kostiumy, które są dostępne dla każdego za darmo! Skórkę Garosz, Król Piratów dla wojownika można odebrać w sklepie już dziś, natomiast skórka Guf, Strażnik Wichrogrodu do Ustawki będzie dostępna od 26 października. Koniecznie zgłoście się po darmowe fanty, zanim zadusznikowe obchody dobiegną końca.

Podczas 2 pierwszych tygodni Zaduszników powrócą 2 klasyczne Karczemne bójki znane z poprzednich lat. 20 października czeka na was Przebudzenie Zombestii, natomiast 27 października znów wsiądziecie na Nawiedzoną karuzelę!

3 listopada przedstawiona zostanie zupełnie nowa, okolicznościowa Karczemna bójka. Tym razem Bezgłowy Jeździec sam pokieruje przedstawieniem – i to dosłownie! Wcielicie się w Bezgłowego Jeźdźca i będziecie wydawać polecenia aktorom, reżyserując tym samym swój pierwszy występ. W każdej turze wybierzecie kartę, która wzmocni waszego aktora, a ten stanie do automatycznej walki! Powodzenia!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze