Sklep Blizzard Gear otwarty w Europie!

  • Autor: Patryk "PefriX" Manelski
  • Opublikowano: 26 Czerwiec 2018
  • Komentuj 8

Blizzard do tej pory gościł się ze swoimi przedmiotami jedynie w Stanach Zjednoczonych. Gigant ma swój filię w Europie, ale jeśli chodzi o sklep Blizzard Gear Store, to mieszkańcy Starego Kontynentu musieli korzystać z amerykańskiego oddziału. Na szczęście to już koniec ”złego traktowania”! Blizzard Gear Store jest już otwarty w Europie!

To o tyle istotne, że ceny zdecydowanie się różnią. Nie jest to może nie wiadomo jak wielki przeskok, ale bez wątpienia jest bardziej ”europejsko”. Nie, od razu uprzedzam, że Blizzard Gear Store nie ma polskich cen, więc dla naszych portfeli nadal może być to nieco za drogo. Z drugiej jednak strony i tak zaoszczędzamy na kwocie przesyłki oraz czasie dostarczenia towaru, więc nie ma na co narzekać.

Blizzard uprzedza przy tym, że towary dostępne w europejskim Blizzard Gear Store są na ten moment skromne. Nie ma całego wyposażenia z oryginalnego sklepu, ale z czasem zostanie to nadrobione. Sklepik znajdziecie pod tym adresem.

Nie wiem jak Wy, ale ja już zamawiam jeden przedmiot – przefantasyczną czapkę Abathura! Nie, wcale nie jestem na to za stary. Nie, nie mam również ”żółtych papierów”. Tak, wszystko ze mną w porządku! Chyba…

[Źródło: Blizzard]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze