Doczekaliśmy się Doomfista!

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 07 Lipiec 2017
  • Komentuj 2

To, że Doomfist prędzej czy później do Overwatcha trafi było wiadomo od dawna. Nie wiedzieliśmy tylko kiedy Blizzard zdecyduje się na oficjalną prezentację. Czekaliście? To patrzcie:

Pierwszą gorącą plotkę miejmy już za sobą: mimo wszystkich tych gierek jakie prowadził z nami aktor Terry Crews to nie on podłożył głos pod Doomfista. Może trochę szkoda, ale jeśli posłuchacie głosu Pięści Zagłady, czy raczej Akande Ogundimu jak brzmi jego prawdziwe imię, to nie powinniście być zawiedzeni. 

Kim jest Doomfist? To pochodzący z Nigerii facet, który w grze będzie pełnił rolę bohatera ataku. Jego podstawową bronią jest oczywiście wspomniana już Pięść Zagłady. Choć jego specjalnością będzie walka na krótki dystans, Doomfist potrafi także sprzedać potężny Rakietowy Cios. Ciekawie zapowiada się także jego Ultimate - Meteor, w którym Ogundimu wyrzuca się w powietrze po czym z wielką siłą uderza w ziemię zadając obrażenia obszarowe. 

Nowy bohater już teraz dostępny jest do wypróbowania na Public Test Region. Jak dołączyć do PTR? Wszystkie odpowiedzi znajdziecie tutaj. Więcej o samym Doomfiście, jego motywacji, przeszłości i poglądach opowie Wam Jeff Kaplan z Blizzarda:

Aha! Na górze podrzuciłem Wam angielską wersję filmiku o Doomfiście, ale oczywiście mamy też polską wersję językową. Znajdziecie ją tutaj. Jak Wam się podoba nowy bohater Overwatcha?

[źródło:  Overwatch PLplayoverwatch.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze