Piątkowy Dziennik

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 19 Wrzesień 2014
  • Komentuj 1

18.09.2014

Moja Tuba - Inwazja Sowietów

http://youtu.be/lw2s-8QPpbE

Rock & Rojo - DESTINY (PS4) Patrol Wenus (1/2)

http://youtu.be/UPd_J8YIJJA Czym więc jest Destiny? W pewnym sensie jest to MMO, ale trudno to zauważyć na pierwszy rzut oka, ponieważ nie jest to takie samo MMO do jakiego jesteśmy przyzwyczajeni.

Rock & Graba - Dead Rising 3 (#4) Rosyjski oficer

http://youtu.be/vip7k_dkwkM

Dead Rising 3 to mieszanka tego co pokazywały poprzednie części z nową, bardziej klimatyczna i poważniejszą oprawą graficzną. Zapowiada się mimo wszystko fajna zabawa, z wielkim otwartym światem i setkami tysięcy zombie, bo uwierzcie jest ich na prawdę SETKI-TYSIĄCE. Pobawimy się z Grabą, zapraszam!

Historie LICHDOM (#10) Jeszcze nie wiesz, co cię czeka...

http://youtu.be/moXIVmrHJOo W Lichdom: Battlemage gramy magiem, który zwie się samotnikiem. Wyruszamy na krucjatę Rotha by zgładzić potworne demony. Tutaj jednak nie będę zdradzać wszystkiego, bo fabuła zdaje się być ciekawa i być może, ktoś z Was będzie chętny by przejść to własnymi rękoma.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze