Czwartkowy Dziennik

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 18 Wrzesień 2014
  • Komentuj 2

17.09.2014

Poranny Rock - Fatalne Zdjęcie

http://youtu.be/DxWMuzWZtuU

PVP DESTINY (PS4) Ciężka Lekcja

http://youtu.be/ryPSJYmakoE

Destiny to przede wszystkim strzelanka z widoku pierwszej osoby. W Destiny mamy główną linię fabularną, którą możemy przechodzić solo lub razem ze znajomymi dzięki ogromnemu światu pełnego innych graczy. Gra jest futurystycznym FPS, w którym trafiamy do XXVIII wieku, gdzie ludzkość stoi na granicy zagłady.

Friends - Serial w SIMS 4 "Mieszkanie w Kamienicy"

http://youtu.be/mvLXpTPRFRg

The Sims właściwie przedstawiać nie trzeba, bo każdy wie czym jest. Gra daje multum opcji zabawy i różnorodnego podejścia do swojej rozgrywki, co na pewno spodoba się Wam, widzom, bo u każdego YouTubera zobaczycie coś całkowicie innego. To co, gramy? Swoją drogą The Sims to bardziej kobieca gra? Ile pań w nią gra? Są tu jakieś? ;)

Opowieści World of Warcraft (#5) Zaraz wracam

http://youtu.be/3Un20h08D4Q

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze