Oglądamy Zaświaty – tym razem Maldraxxus!

  • Autor: Patryk "PefriX" Manelski
  • Opublikowano: 04 Wrzesień 2020
  • Komentuj 0

Blizzard podtrzymuje tradycję w ramach której przed wydaniem nowego dodatku do World of Warcraft wypuszcza jakieś animacje fabularne, mające służyć za wprowadzenie do kolejnej historii. Tym razem skoncentrowano się na covenants, władających Shadowlands i powiem Wam, że o ile wizualnie (animacyjnie) seria nie robi wybitnego wrażenia, tak daje ogromny zastrzyk informacji oraz zapewnia fantastyczne arty.

Zapraszamy do Maldraxxus w Shadowlands!

Bastion mamy już za sobą. W ramach pierwszej historii dowiedzieliśmy się co nieco o Utherze oraz jego losach u „aniołów”. Poza tym rzucono nieco światła na Arthasa, który będzie odkrywał istotną rolę w Shadowlands. Jak widać Blizzard uwielbia recyklingować postacie w World of Warcraft, ale czy można mieć im to za złe? W Legionie z Illidanem się udało, więc czemu teraz nie skorzystać z byłego Lich Kinga?

Mamy już drugą z czterech animacji o Shadowlands. Tym razem trafiamy do Maldraxxus. Najnowszy odcinek opowiada o narastającym konflikcie pomiędzy pięcioma wielkimi domami Maldraxxusu, w którym stawką jest kontrola nad armiami Krainy Cieni. Nie zabraknie również Draki, czyli matki Thralla, która odgrywa w całym tym zamieszaniu znaczącą rolę.

Nie jest to tak epickie jak Bastion, ale mamy Płonący Legion, mamy plagę, mamy armię Shadowlands oraz super-szpiega. Pozostaje zatem czekać na dwa kolejne filmiki oraz szykować się na premierę dodatku World of Warcraft oraz pre-patch!

Część ekipy Ja, Rock będzie grała na serwerze  Defias Brotherhood po stronie Alliance (gildia Beyond), a niektóre osoby znajdziecie w Hordzie. Ja na ten dodatek przeprowadzam się do Silvermoon i również zmieniam frakcję – za Przymierze!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze