Warcraft III: Reforged z datą premiery!

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 18 Grudzień 2019
  • Komentuj 1

Warcraft III: Reforged przeszło długą drogę. Blizzard sporo kazał nam czekać na konkretne informacje związane z tą odnowioną wersją klasycznego RTS-a. Według ostatnich doniesień gra miała na 100% pojawić się w grudniu tego roku. Pewnym było jednak, że tak się nie stanie, a testerzy wprost zwracali uwagę, że ten tytuł potrzebuje jeszcze szlifów. Tak też się stało, Warcraft III: Reforged nie zobaczymy w tym roku, ale na początku przyszłego.

Warcraft III: Reforged, styczeń 2020, koloryzowane

Blizzard w końcu podał oficjalną, pewną, konkretną datę premiery Warcraft III: Reforged. Ta nastąpi 28 stycznia 2020 roku, chociaż tytuł ten miał być dostępny jeszcze w tym roku. Z drugiej strony jeśli mielibyśmy dostać niedokończonego bubla to warto poczekać.

Warcraft III: Reforged będzie wizualnie odnowioną wersją kultowego RTS-a, dzięki któremu mamy chociażby gatunek MOBA. Blizzard zapewnia, że o ile wszystkie wizualne aspekty gry zostały zmodyfikowane, tak zadbano o wierność oryginalnej wersji gry, dlatego nie ruszono udźwiękowienia jednostek.

Spokojnie, nie musicie kupować tej wersji, jeśli macie Warcraft III i chcecie grać z innymi w potyczki multiplayerowe. Blizzard zapewnił, że obie wersje będą ze sobą współdziałały. To teraz pytanie do Was – skusicie się na Warcraft III: Reforged, czy poczekacie co z tego wyjdzie? Ja przyznam szczerze, że wstrzymam się, bo doniesienia od graczy nie są tak optymistyczne, jakbym chciał…

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze