Heroes of the Storm przyśpiesza bohaterów

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 12 Lipiec 2019
  • Komentuj 2

O Heroes of the Storm pisałem ostatnio w kontekście słów współzałożyciela Blizzarda. Mike Morhaime wypowiedział się, że ich MOBA wyszła zwyczajnie za późno, czego firma żałuje, bowiem zmarnowała potencjał oraz możliwość zaistnienia również w tym gatunku. Jak wszyscy pewnie już wiedzą, Heroes of the Storm zrezygnowała z e-sportu, a Blizzard zmniejszył zespół pracujący nad tą produkcją. Nie oznacza to jednak, że nikt przy grze nie grzebie, czego dowodem jest ostatnia, niespodziewana aktualizacja.

Heroes of the Storm żyje i balansuje bohaterów

Zazwyczaj unikam pisania postów na temat jakichś tam aktualizacji do gier. Niemniej w tym przypadku zrobię wyjątek, bowiem Heroes of the Storm otrzymało niespodziewaną aktualizację balansującą. O tyle niespodziewaną, że zazwyczaj takie zmiany poprzedzone są wejściem łatki na serwery testowe. W tym przypadku Blizzard zadziałał jednak natychmiastowo i nowości są już dostępne w ich grze MOBA.

Co w nich możemy znaleźć? Przede wszystkim przyśpieszenie bohaterów. W Heroes of the Storm wszystkie postacie będą teraz poruszały się szybciej o jakieś 10%. Niby nic specjalnego, ale w praktyce ma to znacząco wpłynąć na dynamikę spotkań.

ARAM dostanie zmiany w Heroes of the Storm

To jednak jedynie wierzchołek góry lodowej, bo poza tym Blizzard zdecydował się na spore zmiany u herosów. Pełną rozpiskę znajdziecie tutaj. Ze swojej strony dodam, że Czen i Imperius otrzymali szereg zmian, tak samo Medivh oraz Rehgar. Yrel zmodyfikowano, Illidana również. Valeerę oraz Zeratula też poprawiono. Jest tego o wiele więcej, więc przeglądnijcie sami.

Na koniec dodam, że Sierż. Petarda została usunięta z trybu ARAM. Okazało się bowiem, że zbyt dominowała w Bójkach i narzucała swój oblężniczy styl gry. Równocześnie Blizzard poinformował o zmianach tego trybu, które widać już na horyzoncie.

Jak sami widzicie, Heroes of the Storm żyje. Czy ma się dobrze? To musicie sami ocenić, ja wciąż gram i nie narzekam. Cieszy mnie, że jednak Blizzard coś tam przy swojej grze MOBA dłubie. Bunkrów nie ma, ale też jest… zajebiście :).

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze