Diablo II: Resurrected rusza z testami alfa

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 07 Kwiecień 2021
  • Komentuj 0

Blizzard i Activision ostatnio remake’ami oraz remasterami stoją. Jedne wychodzą im lepiej (Tony Hawk), inne gorzej (Warcraft 3). W tym tłumie jest taki projekt, na który „każdy” czeka, ale z którym „wszyscy” mają uzasadnione obawy. Czy bowiem jest sens ruszać kultowe Diablo II i potem dostarczyć graczom kiepskiego bubla? Niektórzy już niedługo sami się przekonają co z tej produkcji wyjdzie.

W ten weekend rusza techniczna alfa Diablo II: Resurrected

Blizzard zapowiedział, że w ten weekend ruszają techniczne testy alfa Diablo II: Resurrected. Nie będą dostępne dla wszystkich, a jedynie dla wybrańców. Garstka osób otrzyma zaproszenie i będzie mogła sprawdzić, jak tytuł ten na tym etapie się sprawuje. Co ciekawe, nie będzie NDA, więc szczęśliwcy będą mogli podzielić się swoimi wrażeniami z resztą świata.

Techniczna alfa Diablo II: Resurrected dotyczyć będzie single-playerowego aspektu gry. Pozwoli na sprawdzenie w pełni dwóch, pierwszych aktów: The Sightless Eye oraz The Secret of the Vizjerei. Do dyspozycji graczy zostanie oddana Amazonka, Barbarzyńca oraz Czarodziejka.

Sprawdzajcie zatem w tym tygodniu swoją skrzynkę, bo kto wie? Może to właśnie Wy będziecie mogli przetestować Diablo II: Resurrected! Techniczne testy alfa rozpoczną się 9 kwietnia i potrwają do 12 kwietnia. To jednak dopiero pierwsze testy i Blizzard zapewnia, że będzie jeszcze wiele okazji do sprawdzenia projektu przed jego premierą. Ta powinna odbyć się w tym roku.

Ktoś z Was czeka? O co ja pytam, na pewno czekacie na Diablo II: Resurrected :3

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze