Powrót Overwatcha

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 04 Luty 2016
  • Komentuj 6

Zapisz się do drugiej bety Overwtach

Dwie nowe mapy i nowy tryb. Czekacie na drugą betę?

Dwie nowe mapy i nowy tryb. Czekacie na drugą betę?

9 lutego w Europie rozpocznie się druga zamknięta beta Overwatch. Do shootera, w porównaniu do poprzednich testów, Blizzard dorzuci nowy system rozwoju i nowe mapy.  Dostać się na poprzednią betę Overwatcha naprawdę łatwo nie było. Blizzard dość mocno ograniczył liczbę dostępnych miejsc tak, że większość chętnych żeby zobaczyć nową markę Blizzarda w akacji musiało zadowolić się filmami na YouTube. Nie wiadomo czy tym razem nie będzie podobnie. Na Battle.net Blizzard zapewnia, że jeśli miałeś wcześniej dostęp do bety to o miejsce dla siebie w nowej fazie testów nie musisz się martwić. Co z resztą? Ci muszą grzecznie ustawić się w kolejce i czekać na łut szczęścia.

Overwtach zamieszcza na rynku FPSów?

Overwtach zamieszcza na rynku FPSów?

Druga beta wprowadza kilka zmian względem tego w co mogliśmy pograć pod koniec zeszłego roku. Deweloper mówi między innymi o nowym systemie rozwoju postaci, nowym trybie gry czy zbalansowaniu niektórych bohaterów. To nie wszystko! Od 9 lutego gracze będą mogli wypróbować dwie nowe, nienazwane do tej pory, mapy. Kolejną nowością ma być możliwość założenia gry prywatnej wliczając to szybki mecz z przeciwnikami kierowanymi przez komputer. Pełna wersja Overwatcha dostępna będzie an PCtach, PS4 i Xboxach One tuż przed tegorocznymi wakacjami. A jak było podczas pierwszej bety? Zobaczcie jak bawił się Rock z Ekipą:

Zapisz się do drugiej bety Overwtach

[źródło: us.battle.net]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze