Zabawki wkroczą do Heroes of the Storm

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 04 Grudzień 2018
  • Komentuj 2

Gry sieciowe od lat kuszą nowościami właśnie z okazji różnego rodzaju świąt. Nie inaczej jest w Heroes of the Storm, które podchodzi w tym roku do Świąt Bożego Narodzenia z dziecięcą radością. Dlatego na Bohaterów Burzy czekają niepoważne atrakcje, które rozpoczną się 11 grudnia i potrwają do 7 stycznia. Czego możecie się spodziewać?

Powyższa zapowiedź powinna Wam już wszystko zdradzić. Warto jej odsłuchać, bowiem smyk użyczający swojego głosu jest genialny. Niżej udostępnię wersje angielską, która moim zdaniem jest nieco gorsza – takie mamrotanie pod nosem do mnie nie przemawia, chociaż rzeczywiście jest bardziej realistyczne.

Nasz dziecięcy głosik (w wersji PL) mówi zbyt wyraźnie i przez to może wydawać się nieco sztuczny. Wiedząc jednak, że będzie pełnił rolę komentatora w Heroes of the Storm, to nie wyobrażam sobie innego głosu. Infantylny? Zdecydowanie!

Prócz niego MOBA Blizzarda wzbogaci się o trzy, zabawkowe skórki. Zszywaniec zostanie pluszowym misiem, Dehaka dinozaurem, a Valeera kosmiczną wojowniczką. Dojdą do tego specyficznego wierzchowce (Pluszowy Jednorożec <3), portrety, graffiti i podobno wiele więcej!

Co ciekawe, w tym roku eventowe wydarzenia zamienią się w grę planszową. Za wykonywani misji będziemy wykonywali rzut kostką, co pozwoli przemieszczać się po planszy i odblokowywać kolejne wyzwania z nagrodami. Gdy okrążymy plansze, zdobędziemy komentatora Dzieciaka, ale to dopiero początek zabawy! Czym więcej uda nam się pól przejść, tym więcej łakoci zgarniemy.

Pełen opis atrakcji znajdziecie tutaj. Do zobaczenia w Nexusie :)

[Źródło: Heroes of the Storm]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze