Gwint dostał fabularną kampanię

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 22 Sierpień 2017
  • Komentuj 5

Są tu jacyś fani Gwinta? To mamy dla Was dobre wiadomości - CDP Red właśnie poinformowało, że jeszcze w tym roku zagramy w fabularną kampanię "Wojna Krwi". 

A w niej wcielimy się w wojoniczą Meve, królową Lyrii i Rivii i przywódczynię partyzantki walczącej z nilgaardzkimi najeźdźcami. Z książek możecie kojarzyć ją z bitwy o most na Jarudze, w której udział brał też nasz kochany wiedźmin i jego kompania. ''Stojąc w obliczu wrogiej inwazji, Meve zmuszona jest wrócić na wojenną ścieżkę, by odzyskać to, co zostało jej odebrane'' napisano na stronie Gwinta

Gracz będzie miał okazję zwiedzić nowe, niewidziane wcześniej zakamarki świata Sapkowskiego. Celem Meve jest zdobycie odpowiednich środków na rozbudowanie swojej pobitej armii, a gracze muszą przygotować się na fabularne bitwy ''które w nieoczekiwany sposób zmieniają reguły gry''.

Nie znamy dokładnej daty premiery kampanii, jedyne o czym Redzi piszą to to, że Mevą zagramy jeszcze w tym roku na PC, Xbox One i PS4.

[źródło: playgwent.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze